Ukryta kamera: Handel organami z aborcji

Największa amerykańska organizacja aborcyjna Planned Parenthood handluje organami nienarodzonych dzieci, zabitych w jej klinikach - wynika z opublikowanych nagrań z ukrytej kamery. Cena: 30 - 100 dolarów za sztukę.

Reklama

Dziennikarze śledczy z Centrum na rzecz Postępu Medycznego, podający się za przedstawicieli firmy zainteresowanej kupnem organów, spotkali się na biznesowym lunchu z dr Deborą Nucatolą. Jest ona wysokim rangą  pracownikiem Planned Parenthood, nadzorującym ośrodki w całym kraju, a także wykonującym w Los Angeles tzw. późne aborcje.

Między jednym a drugim łykiem wina i porcją sałatki dr Nucatola opowiada, jak pod kontrolą USG miażdży się kleszczami części ciała abortowanego dziecka powyżej i poniżej organu, na który akurat jest zamówienie, tak, żeby go nie uszkodzić. Dodaje, że największy popyt jest na wątroby. – W ostatnich dniach mnóstwo ludzi chce (nabyć) nietknięte serca – dodaje, ale ma zamówienia także na płuca i inne fragmenty ciał nienarodzonych dzieci.

Aborcjonistka mówi też o sposobach omijania prawa, które zakazuje takiego procederu. Przyznaje, że niechętny jest mu nawet dział prawny organizacji. Mimo to, rozmowy na ten temat prowadzone są za zamkniętymi drzwiami.

Dziennikarze, którzy poświęcili 3 lata na zdobycie materiałów kompromitujących aborcyjnego giganta, dysponują także nagraniami szefowej Planned Parenthood Cecile Richards, która z entuzjazmem mówi o zaangażowaniu dr Nucatoli w pozyskiwanie organów od abortowanych dzieci. - Jest niesamowita - chwali swą podwładną.
Prawo USA karze handel organami nawet 10 latami więzienia i grzywną do pół miliona dolarów.
Planned Parenthood jest hojnie dotowana przez amerykańskie władze. Jej roczny budżet przekracza miliard dolarów, z czego prawie połowa pochodzi ze środków publicznych.

Amerykańscy obrońcy życia domagają się śledztwa w sprawie Planned Parenthood w Kongresie USA.

PP jest jednym z największych członków Międzynarodowej Federacji Planowanego Rodzicielstwa (IPPF), do której należy także polskie Towarzystwo Rozwoju Rodziny.

The Center for Medical Progress Planned Parenthood Uses Partial-Birth Abortions to Sell Baby Parts

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

 • Adam2
  15.07.2015 20:39
  Czy w Polsce jest inaczej?
 • nowa era
  18.07.2015 18:42
  Lepiej byłoby żeby materiały biologiczne się marnowały, były niszczone?
 • Magda
  20.07.2015 11:52
  Ludzi o czym Wy tu dyskutujecie w ogóle... Pan Bóg dał nam V przykazanie i ono zawiera odpowiedź na wszystko! NIE ZABIJAJ!!!!!

  Ciała dzieci nienarodzonych, mordowanych w wyniku aborcji są wykorzystywane w przeróżny, bestialski sposób! Tak to więcej niż holocaust... bo świat milczy i przywala na tę zbrodnię, która woła o pomstę do nieba! Wierzę że te wszystkie dzieci idą prosto do nieba, ale co z tymi, którzy dopuszczają się tej niewyobrażalnej zbrodni, co z tymi, którzy na nią cicho przyzwalają, co z tymi, którzy zamiast bronić życia nienarodzonych widzą w nich jedynie "materiał biologiczny"??? błagam o miłosierdzie Boże dla tych, którzy choć maja oczy nie widzą, choć mają uszy nie słyszą, choć mają rozum nie używają go! Którzy mają serca zimne, bez miłości i żalu... Niech im Bóg wybaczy!
 • iza
  06.08.2015 14:07
  kto mi powie co robi nabywca z tymi czescimi ludzkiego ciał?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Autopromocja

  Reklama

  Reklama

  Reklama