Jak powstaje książka?

Najlepsze książki, najpopularniejsi autorzy, najciekawsze gry i zabawy! Rozbudowany program towarzyszący dla rodziców i najmłodszych czytelników. Krakowskie Targi Książki dla Dzieci zapraszają.

Reklama

W dniach 03-05.06.2011 r. Targi w Krakowie Sp. z o.o. organizują Targi Książki dla Dzieci, imprezę, która ma przybliżyć dzieciom świat książek, rodzicom zaś pokazać, jak barwny i bogaty w wartościowe treści jest polski rynek książki dla najmłodszych.

Na Targach oprócz nowości wydawniczych będą prezentowane programy edukacyjne, zabawki oraz gry, czyli wszystko, co urozmaica dziecięce zabawy. Z myślą o najmłodszych czytelnikach zostanie przygotowany barwny program towarzyszący. Mali zwiedzający będą mogli dowiedzieć się, jak powstaje książka, wymyśla się bohatera, tworzy ilustracje i ilu osób potrzeba, by od pomysłu na książkę dojść do jej publikacji.

Podczas gdy najmłodsi będą uczestniczyć m.in. w warsztatach plastycznych, spotykać się z ulubionymi pisarzami lub oglądać bajki wyświetlane za pomocą tradycyjnego projektora w specjalnie przygotowanej sali kinowej, dorośli zostaną zaproszeni do udziału w seminariach poświęconych zachęcaniu dzieci do sięgania po książki. Szczegółowy program Targów znajduje się na stronie internetowej www.dzieci.targi.krakow.pl.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Autopromocja

    Reklama

    Reklama

    Reklama