Zaproponowali aborcję, a dziecko się… uśmiechnęło

Katyia Rowe z Telford usłyszała od lekarzy, że jej nienarodzone dziecko nigdy nie będzie chodzić, ani mówić. Będzie za to wymagać całodobowej opieki. Zaproponowali aborcję.

Wcześniej jednak pokazali 26-letniej mamie na trójwymiarowym USG, jak jej maleństwo uśmiecha się, porusza, a nawet puszcza bańki. – Kiedy zobaczyłam, jak się uśmiecha, jak się bawi wewnątrz mnie, wiedziałam, że nie potrafię odebrać mu życia – powiedziała później Katyia brytyjskiemu dziennikowi „Daily Mail”. Przyznała, że nigdy nie miała momentu zawahania. – Musiałam tylko zobaczyć, jak cieszy się życiem w moim łonie, by wiedzieć, że robię słusznie, dając mu szansę. Wprawdzie nie narodzony, ale był naszym synem – dodała.

Zaczęła się przygotowywać do jego urodzenia i wychowywania niepełnosprawnego dziecka. Zauważyła, że chłopiec, który otrzymał imię Lucian, lubi, gdy mama bierze prysznic kieruje strumień wody na rosnący brzuszek.

Medycy ostrzegali, że z powodu nieprawidłowego rozwoju mózgu będzie żyć najwyżej 5 lat. Już po porodzie matka usłyszała, że zostało mu ledwie klika minut życia. Lucian zmarł 9 godzin po urodzeniu.

- Miłość i radość, która czułam, gdy oddano mi go w ramiona powiedziały mi, że było warto przejść przez to wszystko. Myślałam, że nie chcę być matką, ale Lucian nauczył mnie, że to najpiękniejszy zawód świata i zawsze będę mu za to wdzięczna – powiedziała Katyia.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

 • JotDee
  15.01.2013 12:04
  Winno się podawać do wiadomości personalia takich "lekarzy".
 • Małgorzata S.
  15.01.2013 12:24
  Życie ludzkie jest drogocennym darem,nie wiemy na jak długo z nami pozostanie tu na ziemi ale będzie z nami na zawsze. Człowiek rodzi się dla nieba.
  Kiedyś zamartwiałam się o nasz dzieci, trzęsłam o ich życie i zdrowie. Teraz rozumiem, że to Bóg nad nimi czuwa. Jesteśmy przede wszystkim Jego dziećmi, zaufanie i służba z miłości, uczę się tego każdego dnia.
  Im bardziej kocham Boga tym lepsza jest moja miłość do bliźniego.
  Niech Bóg błogosławi wszystkim i pomaga w podejmowaniu właściwych w Jego oczach decyzji.
 • Enea
  15.01.2013 12:54
  A takie matki odstrzeliwac z miejsca. Jak mozna skazac czlowieka na cierpienie na CALE zycie. Maly sie usmiechnal bo mial szanse nie przezyc tego gowna. Co za nieodpowiedzialna, nieludzka suka.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.