Sukces internetowej akcji przeciw związkom partnerskim

Już ponad 62 tysiące listów przeciw instytucjonalizacji związków partnerskich zostało wysłanych do premiera Donalda Tuska.

Akcja Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi i portalu pch24.pl trwa. Można do niej dołączyć poprzez internetowa stronę protestuj.pl.

Oto tekst listu, jaki wysyłają jej uczestnicy do kancelarii premiera:

„Szanowny Panie Premierze!

Stanowczo protestuję przeciwko wspieraniu przez Pana Premiera i część Rady
Ministrów projektów ustaw, które zmierzają do prawnego zrównania związków osób tej samej płci z małżeństwem i rodziną w ramach tzw. związków partnerskich.

Uważam, że takie projekty są dyskryminujące dla polskich rodzin i małżeństw, gdyż zrównują je z dewiacyjnymi formami zachowań, które w żaden sposób nie mogą stać się podstawą funkcjonowania jedynej podstawowej komórki społecznej, jaką jest rodzina.
Małżeństwo jako związek kobiety z mężczyzną, ze względu na swoją niepowtarzalną rolę społeczną, przez tysiąc lat polskiej historii cieszyło się przywilejami i ochroną prawa.

Art. 18 Konstytucji RP gwarantuje szczególną ochronę prawną małżeństwu opartemu na związku kobiety z mężczyzną, wbrew żądaniom agresywnych grup, które czyniąc z homoseksualizmu ideologię, dążą do prawnej degradacji małżeństwa i rodziny.

W związku z tym, że Rada Ministrów powinna stać na straży porządku konstytucyjnego Polski, zwracam się do Pana z apelem o oficjalne wycofanie poparcia dla działań, które zmierzają do prawnego zrównania małżeństw ze związkami homoseksualnymi.”

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama