Seksedukacyjne standardy znikły wraz ze stroną UNDP

Standardy edukacji seksualnej Światowej Organizacji Zdrowia, które zakładają informowanie dzieci w wieku 0-4 lat o radości "masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa", znikły wraz oficjalną, polskojęzyczną stroną Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju - informuje Fundacja Pro - Prawo do życia.

Domena www.undp.org.pl przez kilka dni nie działała, a następnie została wystawiona na sprzedaż. Jak zauważają obrońcy życia i rodziny z Fundacji Pro, stało się to tuż po telewizyjnym wystąpieniu jej przedstawiciela Mariusza Dzierżawskiego, w którym mówił o demoralizatorskich treściach, które WHO chciałoby wprowadzać przy współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Ministerstwem Edukacji Narodowej. Czy to przypadek? - zastanawiają się prolajferzy.

Strony nie ma, ale Internet pamięta - tu znajdziesz wspomniany dokument (np. wzmianka o uczeniu masturbacji przedszkolaków jest na str. 38, przy czym dla programu wyświetlającego pliki PDF jest to strona 40 z 68).

«« | « | 1 | » | »»
 • Stos
  10.01.2014 00:04
  tutaj ciągle wisi>>>

  http://www.federa.org.pl/dokumenty_pdf/edukacja/WHO_BZgA_Standardy_edukacji_seksualnej.pdf
 • Krzysiek
  10.01.2014 11:41
  >>WHO chciałoby wprowadzać przy współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Ministerstwem Edukacji Narodowej.<<
  Jaki czyn może być nazwany "zbrodnią przeciwko społeczeństwu polskiemu"?
  Czy jest to tylko fizyczne zabijanie?
 • gr3
  10.01.2014 12:15
  A tak, też zauważyłem zniknięcie tego dokumentu razem z całym portalem gdy chciałem komuś podesłać link... podesłałem kopię z dysku.

  "Internet" pamięta, ale przecież ten dokument nie wziął się "znikąd". Nad tym pracowały, akceptowały, upowszechniały to sztaby ludzi. To w nich nadal siedzi i z pewnością nie zrezygnowali z tych poronionych pomysłów. Będą to robić bardziej subtelnie, nie tak wprost. Większy nacisk położą na manipulację, na metodę małych kroków...
  Kto tym wszystkim koordynuje?
 • Stanisław_Miłosz
  11.01.2014 01:43

  Kto tym wszystkim koordynuje?

  Jeśli już ktoś koordynuje, to musi to być jakiś ukryty Kahał lub Sanhedryn satanistów-kabalistów. Bo i któż inny mógłby mieć taką władzę, taki mamoną wsparty (przecież tak całkiem woluntarystycznie to te "sztaby" by nie "pracowały, akceptowały, upowszechniały", choć z drugiej strony głupota ludzka granic nie ma i zwykłych "pożytecznych" też nie brak) autorytet? Jest ktoś taki? Nie wiadomo, więc jeśli już, to tylko ten "hipotetyczny" organ.

   

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.