Śmierć bliźniąt w łonie matki. Schizofrenia mediów?

Jerzy Owsiak jest wstrząśnięty i zbulwersowany śmiercią bliźniąt w łonie matki. Media nie mają wątpliwości, że chodziło o śmierć dzieci.

A jeszcze kilka tygodni temu, kiedy Komisja Kodyfikacyjna , pracująca nad nowelizacją Kodeksu Karnego, przedstawiła propozycje zwiększenia ochrony „dziecka poczętego", „mainstreamowe media" nie posiadały się z oburzenia. Jak można „płody" traktować jak ludzi?! Dzisiaj te same media piszą z oburzeniem o bezduszności lekarzy i ich obojętności wobec dzieci. Czyżby dziennikarze zapomnieli, że jeszcze wczoraj twierdzili, że „płody" to nie ludzie?

Dzisiaj dziennikarze „Gazety Wyborczej" , TVN, Polsatu i innych mediów dostrzegają człowieczeństwo „płodów" z Włocławka. Może przeproszą prof. Zolla i jego kolegów z Komisji Kodyfikacyjnej? A może Minister Sprawiedliwości zobaczy potrzebę ochrony również tych, którzy jeszcze się nie urodzili?

Nasza sonda: Które medium jest dla Ciebie najważniejszym źródłem informacji?

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

 • trup
  20.01.2014 19:13
  zastanawia mnie po co był ten temat
  1 aby rozmydlić śmierć dzieciaków
  2 aby pokazać że to my mówiliśmy prawde
  3 aby odwrócić uwage od sprawców spowodowania tej śmierci .
  Jakby nie patrzeć to ludzie temat kupili i jak zwykle zamiast o tym co istotne istotne dla śmierci - paplanina czy płód to płód a dziecko to dziecko .Autor odniósł sukces . brawo .bo chyba o to chodziło - płakać się chce.
 • bf
  21.01.2014 00:49
  Wy katole jesteście śmieszni płód to płód a jak się ma już rodzić to człowiek.
 • kochana
  21.01.2014 12:00
  Różnica jest taka że te dzieci są chciane i planowane,a na pewno też były zdrowe.
  Dziecka gdy jest nie chciane i nie kochane
  ,a jeszcze gorzej chore przestaje być dzieckiem
  dla "oburzonych"staje się automatycznie czymś czego należy się pozbyć,usunąć jak pryszcz na nosie.Przecież pryszcz dla wielu jest problemem
  a problemu trzeba się pozbyć.Ot takie "nowy i postępowy styl"w myśleniu.
 • Thomas_A
  21.01.2014 18:04
  Do Stanislaw_Milosz ktory pozostał na drzewie
  Nie ma jablek madrosci... jezeli to tylko w bajkach
  Dziela Sw.Tomasza z Akwinu na wyciagniecie reki ... tylko trzeba czytac ... ze zrozumieniem ale to wymaga wysiłku i pokory ... której życzę.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.