Seksualne piekło dziecka u satanistów

Walijka Annabelle Forest wydała książkę, w której opisała swe dzieciństwo w sekcie satanistycznej, do której należała jej matka.

Od kiedy ukończyła 7 lat, była zmuszana – wraz z innymi dziećmi – do oglądania rytualnej orgii z udziałem własnej matki. W wieku 11 lat została zgwałcona przez przywódcę sekty Colina Batleya. Gdy miała 14 lat, brała już regularnie udział w satanistycznych orgiach rytualnych, tych samych, w których uczestniczyła też jej matka.

– Nikt nie zranił mnie tak mocno jak moja matka i ten mężczyzna. Moja matka była złą kobietą i nigdy jej tego nie wybaczę. W ciągu dnia byłam uczennicą, a w nocy byłam niewolnicą seksualną – mówi dziś Annabelle.

Przed ukończeniem 18. roku życia współżyła z 1800 mężczyznami. Była też zmuszana do prostytucji, a zarobione w ten sposób pieniądze trafiały do sekty. Po uzyskaniu pełnoletniości i urodzeniu dziecka Batleya uciekła z sekty. O tym, co ją tam spotkało, powiadomiła policję.

Jej matka została w 2011 r. skazana na 12 lat więzienia, a lider sekty na dożywocie z możliwością ubiegania się o przedterminowe zwolnienie po 11 latach.

Annabelle próbuje ułożyć sobie życie u boku mężczyzny. Wciąż jednak regularnie nawiedzają ją koszmary z przeszłości.

Time News House of horrors: Daughter tells how she was forced to sleep with 1,800 men by the time

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama