Seksualne piekło dziecka u satanistów

Walijka Annabelle Forest wydała książkę, w której opisała swe dzieciństwo w sekcie satanistycznej, do której należała jej matka.

Od kiedy ukończyła 7 lat, była zmuszana – wraz z innymi dziećmi – do oglądania rytualnej orgii z udziałem własnej matki. W wieku 11 lat została zgwałcona przez przywódcę sekty Colina Batleya. Gdy miała 14 lat, brała już regularnie udział w satanistycznych orgiach rytualnych, tych samych, w których uczestniczyła też jej matka.

– Nikt nie zranił mnie tak mocno jak moja matka i ten mężczyzna. Moja matka była złą kobietą i nigdy jej tego nie wybaczę. W ciągu dnia byłam uczennicą, a w nocy byłam niewolnicą seksualną – mówi dziś Annabelle.

Przed ukończeniem 18. roku życia współżyła z 1800 mężczyznami. Była też zmuszana do prostytucji, a zarobione w ten sposób pieniądze trafiały do sekty. Po uzyskaniu pełnoletniości i urodzeniu dziecka Batleya uciekła z sekty. O tym, co ją tam spotkało, powiadomiła policję.

Jej matka została w 2011 r. skazana na 12 lat więzienia, a lider sekty na dożywocie z możliwością ubiegania się o przedterminowe zwolnienie po 11 latach.

Annabelle próbuje ułożyć sobie życie u boku mężczyzny. Wciąż jednak regularnie nawiedzają ją koszmary z przeszłości.

Time News House of horrors: Daughter tells how she was forced to sleep with 1,800 men by the time

«« | « | 1 | » | »»
 • gut
  30.09.2014 14:57
  Piekło na ziemi...
 • Maluczki
  30.09.2014 16:52
  Pod tą wiadomością jakoś nie ma wpisów nabrzmiałych świętym oburzeniem przeciwko pedofilii?!
  Czyżby u satanistów takie zachowanie nie było naganne?
 • Adam2
  30.09.2014 18:59
  Czy nie jest tak.że Polska popiera satanizm i pedofilizm? Vide- Owsiak, Darski,Sejm i inni.

  Nie jest to łamania polskiego prawa?

  Co na to prokuratura i Pan Prezydent, oraz liczni Rzecznicy Obywateli?
 • Adam2
  02.10.2014 21:36
  Przykro mi ,że cenzura GN nie zamieściła mego komentarza o satanizmie w Polsce.A dotyczy on duzej ilosci dzieci i młodzieży.
  Pozstaje mi tylko dodać, że Behamoth rozpoczyna akurat teraz serię koncertów w Polsce.Na pewno będzie miał dobrą frekwencję, począwszy od szkół podstawowych do akademickich, wspartych przez grona nauczycieli.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.