MEN: Nie wpuszczę seksedukatorów do szkół

Nie wpuszczę seksedukatorów do szkół - zapowiedziała w tygodniku "wSieci" minister edukacji narodowej Anna Zalewska.

- Zewnętrzne zespoły są zagrożeniem dla dzieci, bo ich nie znają. Mogą im tylko zaszkodzić. Trzeba szanować intymność młodych ludzi. Poza tym wychowanie jest po stronie rodziców. To rodzic jest najważniejszy - dodała min. Zalewska.

A my przypominamy wypowiedź ks. prof. Marka Dziewieckiego, który seksedukacyjną organizację Ponton nazywa wprost organizacją przestępczą. Dlaczego? Zobacz sam(a)!

Homoseksualizm-FAKTY Polska i seks edukacja, grupa Ponton - ks. M. Dziewiecki

«« | « | 1 | » | »»
 • hrabia
  03.12.2015 04:08
  W obecnych czasach role seksedukatorow skutecznie zastepuje internet.
 • Do Humanbe
  05.12.2015 11:56
  Nikt nie zamierza zniechęcać do seksu, bo to Bóg polecił, by małżonkowie współżyli i byli płodni. Chodzi natomiast o to, by pod pozorem "edukacji" seksualnej nie promować wyuzdania i erotomanii oraz by nie wpuszczać do szkół przestępców, którzy chcą doprowadzić do takiej liczby ciąż i aborcji wśród nastolatek czy do takiego odsetka chorób wenerycznych u młodzieży, jak to ma miejsce w Anglii czy Szwecji, gdzie przestępcy seksualni już dawno weszli do szkół. Czy tak trudno to zrozumieć?
 • humanbe
  05.12.2015 16:17
  Jak czytam podobne wiesci i wypowiedzi nachodzi mnie mysl ze mamy jakis megaproblem z seksem?? Najwidoczniej to tylu ludzi o nim mysli natretnie ze niemozliwe jest dla nich normalne zycie bo zarazaja sie oraz zachodza w ciaze masowo:O Wszystko przeciez przez to ze czlowiek niby jest tak tepy i ciekawski ze jak tylko czego sie dowie zaraz wyprobowuje bezmyslnie, trzeba wiec cale zycie truc mu na te tematy jakby to bylo najwazniejsze na swiecie a poza seksem ludzie nie zajmuja sie w wolnym czasie niczym innym:/
  Ciekawe bo na demografie nie przeklada sie to straszne zjawisko wcale, tak samo i to ze wlasciwie prawie zadna nastolatka nie zaszla od znanych z anegdot seksazabaw ale bedac w zwiazku. Szkoda ze przeciwnicy edukacji (moze calego systemu bo po co wiedziec cokolwiek) nie przytocza realiow Afryki gdzie na porzadku dziennym sa gwalty a aborcje sa zjawiskiem nagminnym - i to jest flagowy skutek braku edukacji a poziom wyksztalcenia jest tam zenujaco niski lub zerowy...
 • DYREKTOR
  07.12.2015 11:06

  Nie zachwycam się żadną partią, ale sądzę, że nowa p. minister wskaże szkole jej prawdziwą rolę edukacyjną. Jakość realizowanej przez wielu nauczycieli pracy wymaga weryfikacji. Są i tacy nauczyciele muzyki pracujący w szkołach, którzy sami........nie grają, lub czynią to mizernie, wuefiści......sami nie ćwiczą .........inni....Warsztat pracy nauczycielskiej winien być szczególnie chroniony i winien podlegać fachowej merytorycznej ocenie wizytatora metodyka, zaś najwyższą wartością pracy szkolnej winna być jednostka lekcyjna- na jej podstawie winno się oceniać nauczyciela, nie zaś na podstawie sterty papierków zgromadzonych przez nauczyciela. Zasadniczej zmianie ulec winien skład komisji oceniającej fachowość nauczyciela - komisja taka winna składać się z fachowców ,nie zaś z członków "czynnika społecznego....Pozdrawiam .

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.