Po aborcji: O mój Boże, płód się rusza!

Amerykańskie media upubliczniły nagranie rozmowy telefonicznej pracowniczki kliniki aborcyjnej z dyspozytorem pogotowia ratunkowego. Aborterzy dzwonili po pomoc, bo dziecko, które chcieli zabić, urodziło się żywe.

Do zdarzenia doszło w Phoenix, stolicy Arizony. Matka była w 21. tygodniu ciąży. Aborterka Eleanor Stanely podała jej środek poronny i - jak zeznała na policji - sprawdziła kilkakrotnie, czy serce dziecka bije. Dr Stanely twierdzi, że nie stwierdziła bicia serca. Wydobyła więc dziecko z łona matki. Asystująca jej pielęgniarka zabrała maleńkie ciałko do zważenia.

- O mój Boże, płód się rusza! - wykrzyknęła.

Aborterzy zadzwonili po pogotowie. Dziecko zostało odwiezione do kliniki uniwersyteckiej, gdzie wkrótce zmarło.

(Posłuchaj nagrania rozmowy pracownicy kliniki aborcyjnej z pogotowiem

Sprawa nie ma formalnego ciągu dalszego. Przedstawicielka kliniki aborcyjnej, zrzeszonej w sieci organizacji Planned Parenthood, uznała, że lekarz wykonujący aborcję zrobił wszystko jak należy. Organy ścigania nie dopatrzyły się przestępstwa.

Amerykańscy obrońcy życia przypominają jednak inne nagranie, wykonane ukrytą kamerą, na którym  przedstawicielka kliniki aborcyjnej wyjaśnia kobiecie, rzekomo rozważającej aborcję, że w razie urodzenia żywego dziecka, maleństwo nie jest resuscytowane.

Podobne przypadki miały miejsce w Polsce:

Znane są także świadectwa osób dorosłych, które przeżyły własną aborcję. Najbardziej znaną z nich jest Gianna Jessen.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.