Pikieta ambasady w obronie Mary Wagner

Pikieta w obronie Mary Wagner organizowana przez Fundację Pro - Prawo do życia odbędzie się 7 września (czwartek) w godzinach 12:00-14:00, przed wejściem do Ambasady Kanady od ulicy Matejki w Warszawie.

Znana kanadyjska obrończyni życia Mary Wagner została uznana winną utrudniania prowadzenia działalności gospodarczej tzw. „kliniki” aborcyjnej. Została aresztowana po tym jak namawiała kobiety do odstąpienia od aborcji i oferowała im pomoc. Prokurator domaga się dla niej 18 miesięcy więzienia. Dokładna wysokość kary zostanie ogłoszona 12 września. Sędzia prowadzący sprawę pozwolił Mary przedłożyć listy od swoich sympatyków i przyjaciół, które wyrażają pozytywne opinie na jej temat. Dlatego Fundacja Pro - Prawo do życia organizuje akcje zbierania podpisów pod apelem w obronie Mary i pikiety pod Ambasadą Kanady.

Fundacja chce poprzez pikiety zwrócić uwagę na niegodziwość postępowania władz Kanady, które nie tylko pozwalają na zabijanie poczętych dzieci do końca ciąży, ale też prześladują osoby pokojowo protestujące przeciw tym morderstwom.

W czasie pikiety przedstawiciele Fundacji, w imieniu ponad 25 tys. obywateli RP wręczą ambasadorowi Kanady list w obronie Mary Wagner. 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| MARY WAGNER

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Reklama