Wymowna data debaty nad zakazem aborcji eugenicznej

21 marca odbędzie się kolejne posiedzenie sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, w której ma być procedowany obywatelski projekt #ZatrzymajAborcję, poparty przez ponad 830 tysięcy Polaków.

Data jest wymowna, ponieważ 21 marca to Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. To właśnie ta wada genetyczna jest przyczyną ponad jednej trzeciej wszystkich aborcji eugenicznych w Polsce. Niestety zwłoka w pracach komisji powoduje, że średnio co osiem godzin kolejne niewinne dziecko w okrutny sposób traci życie. Od złożenia projektu w Sejmie 30 listopada 2017 roku aborterzy zabili już ponad 300 bezbronnych maleństw. Odpowiedzialność za zabijane dzieci jest w rękach wszystkich członków komisji, którzy mają możliwość zgłoszenia i przegłosowania wniosku formalnego o dopisanie projektu #ZatrzymajAborcję do harmonogramu prac komisji.

Posłowie muszą wiedzieć, że ich wyborcy chcą dalszego procedowania ustawy #ZatrzymajAborcję. Pod linkiem http://www.twojepetycje.pl można podpisać petycję do członków Komisji Polityki Społecznej i Rodziny o niezwłoczne podjęcie prac nad ustawą ratującą dzieci niepełnosprawne przed śmiercią z rąk aborterów.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama