Prof. Legutko: PiS przed przyszłorocznymi wyborami nie zajmie się projektem #ZatrzymajAborcje

Europoseł PiS prof. Ryszard Legutko powiedział, że przed przyszłorocznymi jesiennymi wyborami PiS nie zajmie się sprawą zmiany prawa dotyczącego aborcji. - Po wyborach - no to zobaczymy, co będzie - dodał.

W Sejmie leży obecnie obywatelski projekt ustawy, zakazującej zabijania dzieci nienarodzonych z powodu ich choroby czy niepełnosprawności. Poparło go ponad 830 tys. Polaków.

W twicie poniżej znajduje się zapis odpowiedzi prof. Legutki, udzielonej w miniony weekend podczas Międzynarodowego Kongresu dla Małżeństwa i Rodziny w Krakowie.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • ART
  20.11.2018 16:34
  Do @GOŚĆ (14;00) Wiesz @GOŚĆ? Przekonałeś mnie! W rzeczy samej aborcje będą. Nie ma sensu wprowadzać tego zakazu. I wiesz co? Masz też rację co do morderstw: Też będą! Po co więc zakazywać? Powiedz” PO CO ??? Bez sensu zakazywać! Nie zakazujmy… A kradzieże? @GOŚĆ! Istna tragedia! @GOŚĆ; One będą mimo zakazu! !! Będą !!!
  Po co zakazywać kradzieży jak będą? Nie zakazujmy!
  A kłamstwa? I tak dalej… Po co więc cały ten kodex karny i te sądy? Powiedz mądry @GOŚĆ… PO CO???
  @GOŚĆ …A tak serio powiem Ciebie … tak między nami. Aborcja w rzeczy samej może być pożyteczna . Bo jest szansa że jakiegoś idiotę… wiesz w zarodku tego idiotę… Chrup… i nie ma debila. I później nie trzeba się męczyć czytając jak w Internecie na forum GN taki dureń swoje idiotyczne mądrośći wywodzi.
 • Tomaszszcz
  21.11.2018 14:08
  GRZECH SODOMY i GOMORY ZA GRZECH WSPÓŁŻYCIA MĘŻCZYZN ZE SOBĄ BÓG ZNISZCZYŁ TE MIASTA! Ludzie czytajcie BIBLIĘ! JEZUS POWIEDZIAŁ ŻE MĘŻCZYŹNI ŻYJĄCY ZE SOBĄ NIE WEJDĄ DO KRÓLESTWA BOZEGO CZYLI NIE BĘDĄ ZBAWIENI! Czytajcie żywe SŁOWO BOŻE CZYTAJCIE BIBLIE ! To SŁOWO MA OGROMNĄ MOC !
 • Marek
  21.11.2018 17:27
  Jeżeli 10 Przykazań Bożych zaczniemy przestrzegać już, teraz, to Raj zacznie się na Ziemi już. Jak mówił bł. ks. Jerzy Popiełuszko. Męczennik za wiarę! Nie karajcie kobiet! One same siebie i dzieci karają! A czy Ty swoje wnuki pilnujesz i namawiasz aby wzięły ślub a nie na "kocią łapę"? Nie bądź faryzeuszem jeden z drugim!
 • Tereska
  23.11.2018 12:55
  Siostra Judyta Pudełko w kontekście rozważań do Księgi Wyjścia powiedziała coś bardzo ważnego, co może być rozważaniem dla rządzących ale i dla nas na co dzień: "Ten, który boi się Boga, nie boi się ludzi..."
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.