Życie prenatalne w trójwymiarze. Książka i aplikacja ar+

Książka "Genesis. Początek życia człowieka" to nowa propozycja Fundacji Małych Stópek. Zawiera informacje o rozwoju prenatalnym człowieka od poczęcia do narodzin. Książka ma funkcję tzw. rozszerzonej rzeczywistości tzn. że ściągając specjalną aplikację "Genesis ar+" na smartfon lub tablet można zobaczyć w trójwymiarze nienarodzone dziecko i poszczególne etapy jego rozwoju.

Fundacja Małych Stópek Genesis AR+ | Aplikacja Rozszerzonej Rzeczywistości

Po uruchomieniu aplikacji należy nakierować telefon na konkretną stronę i wtedy można zobaczyć filmik o konkretnym etapie rozwoju dziecka.

Obrazy z książki widzimy w telefonie w trójwymiarze z możliwością oglądania wnętrza ciała nienarodzonego dziecka. Widzimy więc układ krwionośny czy kostny - mówi ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek.

Książkę zaopiniowali biolodzy i lekarze - informuje Anna Piotrowska z Fundacji. - "Genesis. Początek życia człowieka", to nowa forma, która jest mocnym ukłonem w stronę młodych ludzi, bo to ich pragniemy zainteresować tematem życia prenatalnego - dodaje.

Książka można nabyć, kontaktując się z Fundacją Małych Stópek, która co roku organizuje największy w Polsce Marsz dla Życia w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Pracownicy i wolontariusze Fundacji pomagają też samotnym kobietom w trudnej sytuacji życiowej, które wahają się czy urodzić dziecko, aby jednak zdecydowały się na poród. Starają się wspierać je materialnie i psychologicznie. Fundacja prowadzi też różne działania edukacyjne w tematyce pro-life.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Reklama

Reklama

Reklama