Dzieci zawieszone w prawach ucznia za sprzeciw wobec lekcji LGBT

BB/lifesitenews.com

dodane 08.07.2019 12:03

Dwójka uczniów jednej z londyńskich podstawówek nie zgodziła się na udział w lekcjach promujących ideologię LGBT. Dyrektorka szkoły zawiesiła dzieci w prawach ucznia na 5 dni.

Dzieci zawieszone w prawach ucznia za sprzeciw wobec lekcji LGBT Henryk Przondziono / Foto Gość

Całą sprawę opisał portal lifesitenews.com. Dziesięcioletnia Kaysey i Farrel uczęszczają do szkoły podstawowej Heavers Farm. Szkoła ta zorganizowała „Miesiąc Dumy” LGBT. Kiedy nauczyciel rozdał dzieciom kolorowanki, Farrel spytał, czy może nie brać udziału w tego typu zajęciach. Reakcją szkoły było zawieszenie dzieci w prawach ucznia na 5 dni. Jak mówi Kaysey, dyrektorka szkoły wmawiała jej i koledze, że życzyli homoseksualistom śmierci. Dodała, że szkoła jest nimi rozczarowana.

Dziewczynka tłumaczyła później, że zanim ktokolwiek słyszał o LGBT, wszyscy byli pewni co do swojej płci. Teraz niektórzy tracą pewność siebie i twierdzą, że biseksualni bądź transseksualni.

Jak informuje organizacja Christian Concern, niezgodne z prawem postępowanie dyrektorki szkoły zostało zgłoszone lokalnym władzom. Rodzice zaczynają dostrzegać niebezpieczeństwa związane z narzucaniem nowej ideologii, która nie pozwala na sprzeciw nawet ze strony niewinnych, dziesięcioletnich dzieci – mówi Andrea Williams z Chrześcijańskiego Centrum Prawnego.

Christian Concern A Christian child's view on LGBT lessons in school after exclusion for alleged anti-LGBT comments

 

Tagi: