Komentarze 3
 • Gabriel
  24.08.2017 12:13
  Już dawno na tym portalu pod podobnym artykułem pisałem, że to wina poprawności politycznej wpajanej dzieciom. Kiedy dziecko broni się w jedyny sposób, który rozumieją zdemoralizowani gówniarze to podnosi się krzyk, że stosuje przemoc. A kiedy idzie "do pani" to szkoła "rozkłada ręce". Chłopaku, broń się. Jak zobaczą, że się boisz to nie odpuszczą. Szukają łatwych ofiar, a nie takich, które się stawiają. Wiem, że to trudne, ale skuteczne.
  • Jakub
   27.08.2017 02:17
   Może i masz rację, ale ta metoda sprawdza się, gdy stalkuje na Ciebie 1-2 ludzi. Ale gdy dochodzi do sytuacji, kiedy to na jednego rzuca się 10 czy nawet kilkunastu, to choćbyś nie wiem co robił, to i tak będziesz na straconej pozycji. Nauczyciele mogą jedynie "upomnieć" sprawców, ale lania im nie spuszczą, bo prawo zabrania. Wiem coś o tym, ponieważ sam byłem stalkowany.... przez 9 lat :( :( Według mnie, gdyby istniały mechanizmy dopuszczające w takich sytuacjach kary fizyczne, to takich przypadków, jak chociażby mój i wielu innych, byłoby znacznie mniej.
 • JAWA25
  26.08.2017 18:48
  zjawisko stare jak świat, w starożytnym Rzymie znany był występek "adtemptata pudicitia" (naruszenie skromności) polegający na natrętnym chodzeniu za osobą dobrych obyczajów lub/oraz zaczepianiu jej
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Autopromocja