Komentarze 4
 • JM
  30.09.2018 20:19
  Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę to nowa nazwa Fundacji Dzieci Niczyje, która działa na rzecz wprowadzenia edukacji seksualnej do szkół i przedszkoli, a przyczynę przemocy upatruje w rodzinie.
 • JM
  30.09.2018 20:20
  Jaką konkretnie pomoc ofiaruje ta Fundacja dzieciom?
 • JM
  30.09.2018 20:28
  Trzeba objąć opieką i sprawcę i ofiarę? Czyli nie ma między nimi różnicy? Czyli nie będzie kary za zło?
 • realista
  30.09.2018 21:45
  "Opieką musimy objąć zarówno ofiarę, jak i sprawcę" -- Co za niedorzeczność!!! Ofiarę należy chronić. Sprawcę upomnieć, jeśli sprawa jest błaha lub działał w nieświadomości skutków, jeśli jest to jednak sprawa poważna lub przemoc się powtarza, to należy go sprawiedliwie ukarać - jak trzeba, to surowo! W ten sposób leczy się i sprawcę i zabezpiecza społeczeństwo. Ale psychologowie, dokładnie psycholożki, oczywiście wiedzą "lepiej". Znam parę takich - są oderwane od rzeczywistości i nie odróżniają sfery uczuć i odczuć od rzeczywistości. Coraz bardziej jestem zdania, że psychologia to w ogromnej mierze zabobony. U naj jest taka masa psycholożek, że wykrzywia to obraz wielu spraw.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.