Komentarze 5
 • mee...
  25.10.2018 17:55
  W Polsce jest podobnie, jak wszedzie w Europie, a i za oceanem, a, to swiadczy dobitnie, ze bolszewicy maja jedna centrale, ktorej sa podporzadkowane dzialania w poszczegolnych krajach...
 • MareK
  26.10.2018 10:39
  Kto wybieral te wladze?
 • Gg
  26.10.2018 11:15
  Przecież prawo we Włoszech nie pozwala na adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Włoskie ruchy pro life walczą z problemem, który same wymyśliły, że niby geje kupują dzieci na czarnym rynku. Wynika to z niezrozumienia, tamtejsi homoseksualiści walczą o prawo do adopcji biologicznego dziecka jednej z osób przez partnera w przypadku śmierci biologicznego rodzica. Chodzi o to, by uniknąć sytuacji, gdy dziecko przez lata wychowywane jest przez parę homoseksualną a w przypadku śmierci rodzica zamiast zostać jest oddawane do domu dziecka. Zawsze mnie zastanawia czemu ruchy pro life tak często posuwają się do kłamstwa?
  • Łucja
   04.11.2018 22:32
   Przecież właśnie o to chodzi, że biologiczne dziecko homoseksualisty może być urodzone przez wynajętą surogatkę. Oglądałam kiedyś reportaż na temat klinik in vitro w Indiach specjalizujących się w dostarczaniu dzieci na zamówienie. Bogaci homoseksualni mężczyźni z krajów zachodnich stanowili niemały odsetek klientów tych przybytków. Surogatki, zwykle bardzo biedne kobiety, na czas ciąży były skoszarowane w klinice, musiały więc na długie miesiące opuszczać swoje rodziny (a zazwyczaj były matkami malutkich dzieci), a jeśli zamówione dziecko urodziło się pomyślnie i "klient" je odebrał (co nie zawsze miało miejsce) otrzymywały wynagrodzenie które stanowiło niewielki ułamek kwoty płaconej przez "klienta". Gros zysku kasowała klinika i interes świetnie się kręcił, ale surogatki ze łzami w oczach wspominały dzieci, które tak długo kołysały pod swoim sercem. Naprawdę uważasz, że to jest w porządku???
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg