Komentarze 4
 • Tytus
  04.07.2019 16:11

  Odpowiedzmy na wezwanie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy i módlmy się różaniec właśnie między innymi za wszystkich zagubionych ludzi
 • Krzysztof
  04.07.2019 17:03
  W wiedzy o sektach i zagrożeniach duchowych jesteście mistrzami, ale jeśli chodzi o wyjście do ludzi z Ewangelią, to wychodzi to mizernie. Chciałbym poczytać więcej o tym, jak jest głoszona Ewangelia na urlopach, na osiedlach, na ulicach. Ks. Wojciechu czekam na wywiad z praktykującymi ewangelizatorami.
 • Sokrates
  06.07.2019 10:09
  Doktryna Kościoła także odbiega od kanonu Bibli nie mówiąc o Apokryfach. No chociażby biskup miał mieć żonę a ksiądz nie może. Kamień młyński lepszy dla deprawujących maluczkich a jednak hierarchia chroni oprawców. Reinkarnacja usunięta nieudolnie za Orygenesa. Interpretowanie alegorii o Adamie i Ewie zaprowadziło do koncepcji odpowiedzialności zbiorowej a więc godzącej w Boską sprawiedliwość i urągającej doktrynie normalnego prawa.Fakt że namiestnik Rzymu skazał na egzekucję Jezusa Chrystusa a następnie to w tym Rzymie chrześcijaństwo stawało się dominującą a potem oficjalną religią spowodowało wygodną korektę i ideę jakoby Bóg Ojciec złożył Syna w ofierze aby wybawić ludzkość jakby nie był wszechmocny i jakby była nad Nim inna siła którą musi zadowolić ofiarą a nie tak jak to celnie wskazują Krysznaici że to Bóg jest ostatecznym odbiorcą ofiar itp. Ważne wspomnieć Buddę - wg niektórych pojawił się aby wytrącić kapłanom wedyjskim władzę gdy na bazie pism zadawali gwałt i kłam. I zakazał tworzyć hierarchię. Niech to będzie dla wszystkich kapłanów różnych systemów ostrzeżeniem. Jak i słowa Jezusa Chrystusa - idźcie którzy czynicie nieprawość, nigdy was nie znałem.
 • Edward Konopka
  06.07.2019 11:21
  Przepraszam ze to powiem ale Pan ksiadz nie ma bladego pojecia o czym mowi. Jedna wielka manipulacja i proba zwalczania konkrencji...
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg