Komentarze 8
 • TomaszL
  17.08.2017 12:54
  Ruszamy ze zbieraniem podpisów, jak tylko formalności zostaną dopełnione.

  Ciekawe czy tym razem politycy znów coś wymyślą, aby odrzucić społeczny projekt.
  • Matka Polka
   17.08.2017 14:57
   Ruszamy z pomocą rodzinom, w których ze zdrowych ciąż urodziły się kalekie dzieci. Tu potrzeba mnóstwa dobrej energii.
   • TomaszL
    17.08.2017 15:07
    Pomoc dla rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi jest już dostępna w szerokim zakresie dzięki wielu ludziom dobrej woli. Często problemem jest dotarcie z informacją do rodziców, że taką pomoc mogą uzyskać.
   • Gość
    17.08.2017 18:16
    TomaszuL do dzieła, skoro to problem edukacji rodziców! Skąd w takim razie prośby o wsparcie rehabilitacji dziecka? Błagania rodzica, by ktoś zajął się dorosłym niepełnosprawnym, gdy on musi iść np. na operację. Podpis złożyć, to proste a potem. Każda faktyczna pomoc się przyda.
 • Aga
  17.08.2017 13:23
  Zmiana prawa to jedno, ale ważniejsze jest przekonanie jak największej liczby Polaków, że aborcja = morderstwo.
 • DNA
  17.08.2017 13:29
  W Polsce nie ma kary śmierci, więc aborcji czyli morderstw dzieci ani eutanazji czyli zabijania ludzi nie ma prawa być, zgodnie z konstytucją.
 • Jaś
  17.08.2017 14:08
  Jak to jest - katolicy jakoś przyzwalają na aborcję z powodu gwałtu. Badania pokazują, że z powodu zespołu Downa już nie. Trzeba zatem tak montować ustawę, aby ZNACZNIE ograniczyć aborcję, że zabroni się tylko furtki eugenicznej. To dobra inicjatywa; niech tak się stanie. Jednak smutne, że pozostanie, z powodów przyzwolenia społecznego, furtka z gwałtu i to chyba już na długie lata. A ten trzeci powód - życie matki - nie jest sprzeczny z nauką Kościoła. Matka , która poddaje się chemioterapii, aby żyć, nie popełnia przecież grzechu. Ciążę pozamaciczną też należy usunąć, gdyż w przeciwnym razie matka umrze w ciągu kilkunastu godzin na rozlane zapalenie otrzewnej.
  • TomaszL
   17.08.2017 14:36
   Kilka prób kompleksowej zmiany ustawy nie udało się, bo zostały odrzucone przez posłów. Jak widać nie ma innej drogi jak zmiana częściowa. Inaczej znów kolejny projekt przepadnie.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.