Komentarze 3
 • TomaszL
  05.12.2017 18:43
  Czy dziwi kogoś, że chrześcijanie za głoszenie prawdy i publiczną modlitwę będą prześladowani? Nas to tez czeka, szczególnie gdy dziś większość z nas jest bierna wobec choćby aborcji eugenicznej.


 • Krzysiek
  05.12.2017 19:26
  >>obrończynią życia, która była więziona za próby ratowania dzieci i pomocy ich matkom<<
  Piłat jako władza stwierdził, że Jezus jest niewinny - ale skoro opinia publiczna chce jego śmierci, zgodził się na jej wykonanie.
  Współcześni władcy także twierdzą, że nie można zabijać dzieci - ALE skoro opinia publiczna i uliczna naciska, zezwala prawem stanowionym na zabijanie tychże dzieci.
 • WJR
  05.12.2017 19:34
  Przestańcie używać słowa "klinika" na placówki aborcyjne! Podwójny błąd: nieprawidłowe tłumaczenie słowa "clinic", które nawet po angielsku nie powinno być zastosowane.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.