Autor "Seksu jako narzędzia społecznej kontroli" w Polsce

Autor książki pt. "Libido Dominandi. Seks jako narzędzie społecznej kontroli” dr E. Michael Jones gościć będzie w Polsce.

Michael Jones wystąpi w pięciu miastach Polski z cyklem wykładów: “Sex jako narzędzie kontroli politycznej”. Będzie on elementem  toczącej się obecnie dyskusji na temat seksualizacji dzieci i dorosłych oraz ideologii gender. Autor dysponuje znacznym dorobkiem badawczym w dziedzinie historii, socjologii i politologii zjawisk towarzyszącym tym obcym kulturowo procesom. W Stanach Zjednoczonych po napisaniu książki "Libido dominandi" stał się jednym z autorytetów w tej dziedzinie. W Polsce może być znany m.in. dzięki dr Gabriele Kuby – powołuje się ona na jego pracę w pierwszym rozdziale swojej książki “Globalna rewolucja seksualna”, poświęconym historii rozwoju przewrotu obyczajowego na świecie.

Dr Michael Eugene Jones to katolicki pisarz, apologeta, profesor i były wykładowca Kolegium Najświętszej Marii Panny w Notre Dame, w stanie Indiana. Uzyskał doktorat na Temple University w Filadelfi. Jest komentatorem mediów i obecnym (od 1981 roku) wydawcą i redaktorem naczelnym magazynu Culture Wars (dawniej Fidelity Magazine).

Plan spotkań:

Warszawa
10 grudzień godz. 19.00
Sala kurialna przy Katedrze
Warszawsko-Praskiej, ul. Floriańska 3,
--------------
Wrocław
11 grudzień, godz. 18.00
Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego. Pl. Katedralny 1
--------------
Poznań
12 grudzień, godz. 19.00
Muzeum Archidiecezjalne. ul. Jana Lubrańskiego 1
---------------
Toruń
13 Grudzień, godz. 18.30
Uniwersytet Mikołaja Kopernika. ul. Gagarina 37, Toruń
Wydział Teologiczny – specjalny temat: Stan wojenny. Czy zagraża nam nowy totalitaryzm
-------------------------------
Kraków
14 grudnia
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
Pałac Krzysztofory
Rynek Główny 35, 31-011 Kraków
Sala Fontany, I piętro
wystąpi dr Eugene Michael Jones oraz prof. Ryszard Legutko

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.