Zakaz aborcji: Podpisz i zbierz podpisy znajomych!

Od 10 kwietnia do 6 lipca br. w ramach inicjatywy „Stop aborcji” trwa akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, mającej na celu zapewnienie pełnej ochrony życia dzieci, zarówno po jak i przed urodzeniem. Do niniejszej depeszy dołączamy formularz do zbierania podpisów pod tym projektem.

Aby Sejm zobowiązany był podjąć prace nad projektem, wystarczy zebrać 100 tys. podpisów, co niewątpliwie uda się wolontariuszom akcji. Należy jednak pamiętać, że w odpowiedzi na akcję na rzecz życia środowiska lewicowe, ruchy feministyczne i lobby aborcyjne zaczęły zbierać podpisy pod własnym projektem ustawy. Postuluje on bezkarne zabijanie dzieci nienarodzonych. Istnieje uzasadniona obawa, że jeśli obydwa projekty trafią do Sejmu z podobną liczbą głosów, będzie to stanowiło pretekst dla oddalenia debaty o konieczności prawnej ochrony życia. Trzeba więc uzyskać możliwie największą liczbę podpisów pod projektem chroniącym życie w stosunku do projektu, dążącego do upowszechnienia aborcji.

Pobierz formularz TUTAJ!

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

 • AQQ
  28.05.2016 03:51
  Nie do konca rozumiem te wszystkie petycje, protesty, marsze i pochody zadajace zakazu aborcji. Przeciez aborcja nie jest przymusowa? Nikt wam nie kaze a co robia inni - co was to obchodzi? Rozumiem ze osoby zaangazowane w pro life nie maja z aborcja nic wspolnego - gratulacje. Ale jesli ktos ma to jego/jej sprawa i nic wam do tego. Nie rozumiem tego despotycznego sposobu myslenia gdzie wszystko zawsze sprowadza sie do ograniczania innych, zmuszania ich do przestrzegania praw z ktorymi sie swiatopogladowo nie identyfikuja.

  Poza tym przeciez nikt nie chce przeprowadzac aborcji, ale kto musi przeprowadzi czy bedzie legalna czy nie. Dane na calym swiecie sa jednoznaczne: legalnosc aborcji nie ma zadnego wplywu na czestotliwosc jej wystepowania. Powtorze za Clintonem: aborcja powinna byc dostepna, bezpieczna i rzadka.
 • Cnn
  28.05.2016 11:22
  Mogę Ciebie zabić ? Mój światopogląd na to pozwala. I tu jest problem, to nie sprawa światopoglądu, zabijać po prostu nie wolno. Europa szczyci się tym, że nie ma kary śmierci, a czym jest aborcja za niewinność i eutanazja?
 • Beata
  13.06.2016 22:04
  Podpisałabym, ale w projekcie jest zapis o karaniu kobiet za dokonanie aborcji. Jest to dla mnie nie do przyjęcia, uważam bowiem, że kobieta w takiej sytuacji wymaga pomocy a nie więzienia !!!
 • iwona
  08.08.2016 01:08
  popieram zakaz w całości. uważam, że trzeba myśleć co się robi. nie można uprawiać seksu z myślą, ze jak zajdę w ciążę to zawsze mogę usunąć. tu usunąć równa się zabić. to jest jak a zrobię sobie synka z niebieskimi oczkami a jak wyjdzie z brązowymi to ewentualnie go usunę. dziecko to dziecko, życie. aborcja brutalnie te życie przerywa. kobieta decydując się na aborcje powinna mieć świadomość, że decyduje kogoś pozbawić życia a to jest przestępstwo- działanie mające na celu pozbawienie kogoś życia jest przestępstwem. stąd kara dla kobiet. dla czepialskich mam 4 dzieci- wszystkie planowane i więcej nie planuje ale jeśli Bóg da i wpadniemy z mężem to chociażby świat na głowie stanął to urodzę. ludzie co z wami- można bronic dziecka, które się urodziło a tego nie narodzonego już nie? brońmy każdego życia za wszelka cenę.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.