To nie żart: Sataniści chcą zmusić chrześcijan, by czcili szatana

Amerykańska organizacja satanistyczna chce zmusić chrześcijan do czczenia szatana. Mówiąc dokładniej: chcą zmusić chrześcijańskich cukierników do wypieku ciast "dla szatana".

Kontekstem tej sprawy jest spodziewane wkrótce wydanie precedensowego orzeczenia Sądu Najwyższego USA w sprawie cukiernika - chrześcijanina z Kolorado, który odmówił upieczenia ciasta na gejowskie wesele. Sataniści z organizacji Świątynia Szatana (TST) - którzy przyznają, że jest wśród nich sporo homoseksualistów - obawiają się, że sąd stanie po stronie chrześcijanina. Zwłaszcza teraz, po niedawnej nominacji Neila Gorsucha na sędziego Sądu Najwyższego.

- Ponieważ religia jest kategorią chronioną, piekarz może odmówić obsługi osobom LGBTQ, ale nie może odmówić jej ze względu na czyjąś religię. Skoro nie chcą piec ciast dla związków jednopłciowych, to niech je zrobią na cześć szatana - oświadczył współzałożyciel TST Lucien Greaves.

Można się więc spodziewać, że chrześcijańscy przedsiębiorcy z branży cukierniczej w USA będą mieli kolejnych klientów - prowokatorów, którzy będą chcieli zmusić ich do działania wbrew własnemu sumieniu.

Zwolennicy homolobby uważają, że prawo powinno zmusić chrześcijan do pieczenia ciast na gejowskie wesela. Co jednak, jeśli ktoś zadzwoni do gejowskiej cukierni i zamówi tort z napisem: "Małżeństwo homoseksualne jest złe"? Zobacz poniższy film:

ChnNewspl Tolerancja - tylko dla gejów

«« | « | 1 | » | »»
 • Hanka
  02.10.2017 22:14
  Nikt nie zabrania homoseksualistom wiązać się w pary!

  Jedynie należy przestrzegać, uświadamiać ludzi do czego to prowadzi, z czym się to wiąże.
  Z danych statystycznych wynika, że homoseksualiści żyją średnio o 20 lat krócej niż osoby heteroseksualne.
  Co trzeci sprawca molestowania dzieci jest gejem.
  Takie są fakty naukowe. I tego chcecie?
  Takie są owoce życia w sprzeczności z naturą.

 • Jim
  03.10.2017 08:10
  Zawsze można zaoferować cenę z kosmosu za takie produkty. Z takie dwa miliony i niech się zrzucą wszyscy na to :D
 • Ktoś
  03.10.2017 11:08
  tytuł o czym innym niż treść
 • Prosiak
  04.10.2017 13:33
  Śmiech na sali, wielka akcja pod kryptonimem "Mieszaj ciasto dla szatana". Nie jest to jakaś groteska?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.