Piękna aktorka i gwiazda futbolu czekają z seksem

Znana m.in. z "Parku Jurajskiego" aktorka Camilla Belle i wielka gwiazda futbolu amerykańskiego Tim Tebow postanowili zachować czystość przedmałżeńską.

Reklama

26-letnia Camilla i 25-letni Tim są od niedawna parą. Ona jest katoliczka z Kalifornii. Swą olśniewająca, latynoską urodą (odziedziczoną zapewne po matce Brazylijce) błysnęła już w ponad 30 filmach.

On jest baptystą, uchodzi za gracza niezwykłego. Zdobywał ważne punkty w sytuacjach wręcz nieprawdopodobnych. Niektórzy piszą, że na boisku sprawia wrażenie, iż kieruje nim siła wyższa. Od jego nazwiska wzięło się w języku angielskim określenie; "tebowing", oznaczające publiczną manifestację wiary (np. na stadionie). Tim był też twarzą kampanii pro-life. Jest bowiem dzieckiem urodzonym dzięki miłości jego matki, która - choć w ciąży zakaziła się amebą, zapadła w śpiączkę, a następnie zbyt wcześnie oddzieliło się jej łożysko, nie posłuchała rad lekarzy, którzy sugerowali aborcję. Tim (jak widać na zdjęciu poniżej) wyrósł na nad wyraz potężnego młodzieńca. Historia ta została opowiedziana w 30-sekundowym filmie reklamowym, który wbrew protestom proaborterów i kosztem 2,5 miliona dolarów został nadany w przerwie finałowego meczu ligi futbolu amerykańskiego, czyli w diamentowym czasie reklamowymw USA.

Znajomi ślicznej Camilli i mocarnego Tima żartują sobie z ich życia w czystości, jednocześnie podziwiając ich postawę. Oni jednak nic sobie z tego nie robią. Życzymy im wytrwania i szczęścia w małżeństwie.

Tim Tebow   Jeffrey Beall / CC 2.0 Tim Tebow

«« | « | 1 | » | »»

Zobacz

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Autopromocja

    Reklama

    Reklama

    Reklama