668 ocalonych

Tyle nienarodzonych dzieci zostało ocalonych przed aborcją w trakcie zakończonej właśnie kolejnej kampanii 40 Dni dla Życia.

Akcja zainicjowana w 2007 r. w Teksasie polega na prowadzeniu 40-dniowych czuwań modlitewnych przed klinikami aborcyjnymi. W ich trakcie ludzie wchodzący do tych ośrodków otrzymują informacje, gdzie można otrzymać rzeczywistą pomoc, gdy się jest w ciąży i w kłopocie. Uczestnicy czuwań rozmawiają z matkami, stającymi na krawędzi oraz z ich najbliższymi. W ten sposób w ciągu ostatnich 40 dni uratowanych zostało 668 dzieci. - To tylko te, o których wiemy – zastrzegają organizatorzy.

Akcja 40 Dni dla Życia objęła w ciągu ostatnich 5 lat 440 miast w USA, Kanadzie, Argentynie, Armenii, Australii, Belize, Anglii, Anglii, Gruzji, Niemczech, Irlandii, Północnej Irlandii, Porto Rico i Hiszpanii. Było to w sumie prawie 1900 lokalnych kampanii z udziałem ponad pół miliona osób i ponad 14 tys. wspólnot religijnych. Sprawozdania dokumentują 5763 przypadków odstąpienia od planowanej aborcji. 69 pracowników klinik aborcyjnych rzuciło swe posady. 22 placówki zostały zamknięte.

Oto film opowiadający zamknięciu jednej z klinik (w języku angielskim):

 

dbereit Former Planned Parenthood Manager Leads 40 Days for Life, Abortion Clinic Closes

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg