Stań po stronie dzieci, pikietuj

W czwartek 10 maja 2012r. o godz. 11 obrońcy życia kolejny raz będą pikietować przed Szpitalem Klinicznym przy pl. Starynkiewicza w Warszawie.

Mirosław Wielgoś, Dyrektor Kliniki uważa że dzieci z zespołem Downa "kwalifikują się" do zabijania. Również młodzi lekarze uczeni są takiego podejścia do bezbronnych chorych dzieci. Przychodzimy pod szpital by stanąć w obronie tych dzieci. Chcemy by lekarzy uczono jak skutecznie chronić życia, a nie jak skutecznie zabijać - piszą organizatorzy pikiety z fundacji Pro-Prawo do życia na swojej stronie internetowej stopaborcji.pl.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.