Noworodek znaleziony w kościele w Toruniu

W jednym z toruńskich kościołów znaleziono przedwczoraj noworodka. Dziecko trafiło pod opiekę lekarzy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja poszukuje rodziców.

Chłopczyk zawinięty był w kołderkę i włożony do torby, którą ktoś pozostawił w świątyni, przy wejściu. Dyżurny policji natychmiast powiadomił pogotowie ratunkowe, które przewiozło malucha do szpitala. Według wstępnej oceny lekarskiej, dziecko urodziło się dzień albo dwa dni wcześniej. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego toruńskiej policji wyjaśniają  okoliczności tej sprawy i poszukują osoby, która pozostawiła noworodka.

Proszą również o kontakt wszystkie osoby, które znają kobietę, która była ostatnio w zaawansowanej ciąży, a w tej chwili losy jej dziecka nie są znane, pod numery telefonów: (56) 641 26 07, (56) 641 26 96  lub alarmowy 997 i 112.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| NOWORODEK

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.