Biedronka proponuje dzieciom tarota

Co można znaleźć w najpopularniejszym dyskoncie w Polsce na stoisku dla dzieci? Zestaw do tarota.

W poniedziałek napisała do nas zaniepokojona czytelniczka z Warszawy, która podczas zakupów w Biedronce natrafiła na ciekawe znalezisko. W koszu z artykułami dla dzieci znalazła zestawy z kartami do tarota.

Próbowaliśmy się skontaktować z zarządem sieci, ale nikt nie był w stanie udzielić nam odpowiedzi jakim cudem w ofercie sprzedaży, na stoisku dla dzieci znalazły się karty wprowadzające w świat magii i okultyzmu. Na pytanie czy sieć nie obawia się, że katolicy zrezygnują z zakupów w Biedronce wskutek sprzedaży tego typu towarów otrzymaliśmy odpowiedź, że... odpowiedź uzyskamy w ciągu 14 dni roboczych. Problem w tym, że w tym czasie tarotowy biznes się kręci. A nieświadomi zagrożenia duchowego rodzice będą kupować swoim pociechom kolorowe karty.

«« | « | 1 | » | »»
 • goscimira
  24.10.2013 17:40
  @ Tomek
  Panie Tomku, ma pan absolutną rację, Lista jest długa. jak do tego dodamy sexshopy, prezerwatywy, alkohol, papierosy smakowe i "bezsmakowe", i nieodpowiedzialnych sprzedawców, to rzeczywiście nasze dzieci są baaaaaardzo zagrożone. Dlatego Rodzice są rodzicami, aby wpajali dzieciom podstawową wiedzę umiejętności odróżniania dobra od zła, a nie kazali zamykać wszystkiego, co im wydaje się zagrożeniem. Taka postawa powoduje bunt u młodego człowieka i mamy wtedy takie "Tarotki". Chociaż ta Pani być może jest naszym ulubionym wielonikowcem.
 • gut
  24.10.2013 20:55
  Budują sobie >domek z kart<, który kiedyś się rozsypie.
 • ktosik
  25.10.2013 09:29
  hallooo!!!!!!!! ja praktykuje okultyzm, więc dlaczego nie mogę zakupić dziecku kart tarota w sklepie i go uczyć?? żyjemy w wolnym kraju!!!! towar w ofercie nie zobowiązuje do kupowania go!!!!
 • Madzia
  25.10.2013 16:46
  Karty tarota prowadzą do piekła
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.