"Bella" ocala życie

Film pro-life „Bella”, którego nie dane było obejrzeć w polskich kinach, otrzymał europejską nagrodę Matki Teresy z Kalkuty. Nagrodzony został także meksykański aktor i producent Eduardo Verástegui. Film, będący laureatem wielu międzynarodowych nagród, pozwolił uratować przed aborcją ponad 300 dzieci.

Bella” opowiada historię dziewczyny, która z powodu trudnej sytuacji życiowej chciała zabić swe dziecko. Dzięki otrzymanej pomocy zmienia jednak decyzję.

„O sukcesie filmu «Bella» nie świadczy wiele zdobytych nagród, ale telefony, jakie wciąż otrzymujemy od ludzi, którzy podzielają nasze wartości, bądź też od tych, którym ten film zmienił życie – powiedział Radiu Watykańskiemu odtwórca głównej roli, Eduardo Verástegui. – Przede wszystkim myślę tu o kobietach, które chciały dokonać aborcji, a po obejrzeniu filmu zrezygnowały. Dzięki Bogu urodziło się w ten sposób ponad 300 dzieci. Zresztą nawet jeśli byłoby to tylko jedno dziecko, i tak warto by było zrobić ten film” – dodał grający główną rolę.

Verástegui był gwiazdą latynoskiego popu i telenowel. Gdy stał u progu hollywoodzkiej kariery, nawrócił się i zmienił swe życie. Założył w Kalifornii fundację pomocy kobietom planującym aborcję oraz wytwórnię filmową Metanoia.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| "BELLA", ABORCJA, FILM

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.