Jedyne w Polsce studia teologii w systemie blended learning

Oprócz niestacjonarnych studiów magisterskich z teologii Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie oferuje tym, którzy z powodu pracy zawodowej czy miejsca zamieszkania nie mogą często przyjeżdżać na uczelnię, ich formę mieszaną, tzw. blended learning.

Jak poinformowało PAP w piątek biuro prasowe archidiecezji warszawskiej, Papieski Wydział Teologiczny (PWT) proponuje tym osobom sześcioletnie studia kształcenia na odległość. Studenci uczestniczą w trzech pięciodniowych sesjach w ciągu roku, a pozostałe materiały otrzymują za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Uczelnia rozpoczęła już rekrutację na ten kierunek i zaprasza kandydatów, których nurtują pytania o sens i cel życia, lub zastanawiają się nad tym, kim jest Bóg, próbują Go poznać, pogłębić swoją wiedzę i zyskać nowe umiejętności. To propozycja również dla tych, którzy w przeszłości marzyli o studiach teologicznych, ale wcześniej nie mieli możliwości, aby je zrealizować.

Przedstawiciele PWT podkreślają, że studia w systemie blended learning adresowane są do zainteresowanych teologią, mieszkających daleko od Warszawy lub poza granicami Polski. Wśród studentów i absolwentów są osoby m.in. z Niemiec, Włoch, Francji, Anglii, Szwajcarii, Grecji, Białorusi, Ukrainy, a nawet z Australii.

Więcej na platformie: e-pwtw.pl

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama