Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny

Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się 18 września w Warszawie.

Centrum Życia i Rodziny "I ŚLUBUJĘ CI". Oficjalny spot Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny 2022

Organizatorzy z Centrum Życia i Rodziny podkreślają, że w tym roku w szczególny sposób chcą ukazać wartość małżeństwa jako nierozerwalnego związku kobiety i mężczyzny. W oficjalnym spocie, który zapowiada wydarzenie wskazano na niebezpieczny trend polegający na akceptowaniu zjawiska rozpadu małżeństw. Marsz ma być odpowiedzią na tego typu zjawiska i podkreśleniem znaczenia małżeństwa.

„W Polsce statystycznie rozpada się co trzecie małżeństwo, w wielkich miastach co drugie. Coraz więcej dzieci dorasta bez jednego z rodziców. A przecież może być inaczej” – informuje Centrum Życia i Rodziny w najnowszym spocie. Dodaje, że słowa przysięgi małżeńskiej, w których znajduje się hasło tegorocznego Marszu – „I ślubuję Ci” – mają wielkie znaczenie i należy je traktować poważnie.

„Tym Marszem chcemy dać publiczne świadectwo o naszych wartościach i przypomnieć całemu światu czym jest przysięga małżeńska. Razem możemy walczyć o małżeństwa i szczęśliwe rodziny. Wspólnie weźmy udział w Narodowym Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się 18 września w Warszawie” – wskazuje Centrum Życia i Rodziny.

Tegoroczny Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się pod honorowym patronatem Konferencji Episkopatu Polski.
Organizatorem wydarzenia jest Centrum Życia i Rodziny, które zaprasza wszystkich, aby wspólnie spotkać się 18 września (niedziela) na Placu Zamkowym w Warszawie. Marsz o 11:00 poprzedzi koncert zespołu Arka Noego.

Szczegóły: www.marsz.org

 

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama