Ślub arcyksiężnej pro-life

Była rzeczniczka prasowa obrońców życia z organizacji American Life League Katie Walker poślubiła arcyksięcia Imre Habsburga. Absolwentka dziennikarstwa na uniwersytecie Northern Kentucky nazywa się odtąd arcyksiężną Katarzyną.

Młoda para poznała się na Mszy ku czci beatyfikowanego przez Jana Pawła II ostatniego cesarza Austrii Karola, pradziadka arcyksięcia Imre. W jej trakcie Katie prosiła w modlitwie żonę błogosławionego cesarza - cesarzową Zytę, która jest kandydatką na ołtarze - o pomoc w rozeznaniu powołania. Najwyraźniej świątobliwa cesarzowa uznała, że najlepszą partią dla młodej Amerykanki, zaangażowanej w ruch obrony życia, będzie jej prawnuk.

Zdjęcia ze ślubu możesz zobaczyć w serwisie Flickr.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.