Komorowski odmówił patronatu Paradzie Równości

Bronisław Komorowski nie będzie patronował warszawskiej Paradzie Równości, która odbędzie się 15 czerwca.

Jej organizatorzy poprosili od patrona w grudniu. Po pół roku otrzymali z Kancelarii Prezydenta pismo podpisane przez jedną z urzędniczek o treści: „Uprzejmie informuję, że Kancelaria Prezydenta RP nie może przychylić się do Państwa prośby i wyrazić zgody na udzielenie patronatu honorowego Prezydenta RP Paradzie Równości". Powodów odmowy nie podano.

Na prośbę o objęcie patronatu nie odpowiedziała dotąd prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Przyjęła go natomiast pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

«« | « | 1 | » | »»
 • bittersweet
  31.05.2013 00:32
  Prezydent wszystkich Polakow z wyjatkiem gejow.
 • Polak
  31.05.2013 01:55
  Kto by sie zgodzil dewiacje skrzywionych ludzi promowac?
 • Piotr_Adamczyk
  31.05.2013 07:02
  Czołowa genderystka Rządu RP Agnieszka Kozłowska-Rajewicz powinna wylecieć z hukiem ze swojego stanowiska. Inaczej Platforma wyleci z hukiem z Sejmu i Rządu najpóźniej w 2015 r.
 • Scott
  31.05.2013 09:42
  Ta informacja jest żenująca. Nie słyszałem nigdy o tym żeby jakikolwiek urzedujący Prezydent czy Premier był na takiej paradzie. Nawet Premier Islandii która otwarcie jest homoseksualna. To że Komorowski tego nie zrobił oznacza że mamy być jego fanklubem? Lech Kaczyński partonatem takiej imprezy nie objął i nie pamiętam żeby GN tak o tym trąbił.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.