Gwiazda "TVN Style" promuje wielodzietność

-"Katole", "wariaci, co nie znają antykoncepcji", "patologia", "matki Polki”, nieraz to słyszałam - mówi w rozmowie z portalem onet.pl Katarzyna Bosacka.

Jest dziennikarką prasową i telewizyjną, autorką wielu publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny, wychowania. Prowadzi aktywne życie zawodowe, ale jednocześnie podkreśla, że najważniejsza dla niej jest rodzina - i to wielodzietna.

"Zawsze chcieliśmy mieć dużo dzieci, zwłaszcza że dla mnie to ostatni moment na macierzyństwo. W takiej rodzinie jak nasza, każde dziecko witane jest z radością. Nie tylko przez rodziców, także przez dzieci" - dodaje.

Bosacka promuje świadome macierzyństwo. Jaki zatem jest przepis ma rodzicielski sukces? "Z mojego doświadczenia wynika, że dzieci, które mają rodzeństwo, bardzo szybko usamodzielniają się" - tłumaczy dziennikarka, matka czwórki dzieci.

Bosacka podkreśla także, że w Polsce dominuje model rodziny 2 plus 1, który przyczynia się do tego, że rośnie nowe pokolenie "wychuchanych", "wydmuchanych" jedynaków, a społeczeństwo zwyczajnie zaczyna się starzeć. Dlatego ona, mimo wielu krytycznych uwag na swój temat, cieszy się ze swojego życia i  "codziennie dziękuje Bogu za to, co ma". Swojego życia nie zamieniłaby na życie świetnie wyglądającej singielki.

Dziennikarka w jednym z programów telewizyjnych

RazLepiejRazGorzej Fragment programu "Raz lepiej, raz gorzej" z dnia 29 lutego 2012

 

 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg