Proaborcjoniści zaatakowali "Cisowiankę". Jest kontrakcja

Zwolennicy aborcji próbują organizować bojkot konsumencki "Cisowianki". W odpowiedzi pojawiają się w sieci deklaracje internautów, piszących, że będą kupowali tę wodę.

Wezwanie do bojkotu pojawiło się na jednej ze stron na Facebooku. Autorzy posta piszą, iż w sprawozdaniu finansowym Fundacji PRO - Prawo do życia za rok 2014 znaleźli informację o darowiźnie wysokości 60 tys. złotych przekazanej tej organizacji przez Fundację Rodziny Witaszków. Sprawdziliśmy - to prawda. Inicjatorzy bojkotu wskazali, że prezes fundacji Paweł Witaszek jest jednocześnie wiceprezesem zarządu spółki akcyjnej Nałęczów Zdrój, producenta wody mineralnej Cisowianka.

Nałęczów Zdrój S.A. odpowiedział oświadczeniem, mówiącym, że jest firmą "neutralną światopoglądowo nie angażującą się po żadnej ze stron sporów światopoglądowo-politycznych. Dodatkowo firma nigdy nie ingerowała i nie będzie ingerować w prywatne poglądy zarówno członków Zarządu, jak i swoich pracowników, szanując prawo każdego człowieka do własnych przekonań."

Niemniej, w sieci pojawiła się kontrakcja - internauci deklarują, że będą kupować "Cisowiankę". 

 

«« | « | 1 | » | »»
 • Gość
  24.06.2017 21:00
  do tej pory woda była mi obojętna - musiała być mineralna i w niewygórowanej cenie. teraz łączę praktyczne z pożytecznym, jeśli to choć odrobinę przysłuży się pro life to wybiorę cisowiankę, bo jest jedną z najlepszych wód tak czy siak ją często kupowałam, a teraz będę ciągle:)
 • ANATOL
  24.06.2017 21:22
  kupujemy ,,Cisowiankę" u mnie cała rodzina
 • Thiassi
  27.06.2017 09:42
  W rodzinie wypijamy dużo wody. Zaopatrujemy się w Muszynę Cechini i Nałęczowiankę. Teraz podmieniamy Nałęczowiankę na Cisowiankę. Teraz 100% kasy za te wody zostawię w kraju.
 • GośćBolek
  08.07.2017 09:02
  Obawa przed utratą klientów -konsumentów jest w pełni uzasadniona i wszelkie decyzje mające istotny wpływ na wizerunek marki powinny być konsultowane i głęboko przemyślane.Niestety mleko się wylało i PR-owe wpisy są mocno spóźnione a kolejno po sobie chwalące decyzje, wręcz śmieszne.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.