Aborcjonistki wystraszone?

Internetowe forum prowadzone, by pomagać matkom zabić ich nienarodzone dzieci, od kilku dni jest nieczynne. Oficjalnie z powodów technicznych ("Aktualizacja"). Zbiegło się to jednak w czasie z akcją Fundacji Pro - Prawo do Życia, której przedstawiciel złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez moderatorki forum przestępstwa pomocnictwa przy popełnieniu aborcji.

Forum funkcjonowało pod adresem maszwybor.net. Jego moderatorki zdalnie asystowały przy dokonywaniu aborcji chemicznych. Jak piszą obrońcy życia, była wśród nich Justyna Wydrzyńska, znana z okładki "Wysokich Obcasów" z hasłem "Aborcja jest ok". - Podziemie aborcyjne, o którym mówią feministki, to nikt inny, jak one same - komentują.

Internetowe forum zawierało drastyczne opisy aborcji. Oto parę przykładów z archiwum Fundacji Pro:

"Strasznie... I z traumą. Do szpitala trafiłam z krwotokiem i regularnymi skurczami. Dziecko było żywe. Była próba powstrzymania, nie zadziałała. Dziecko urodziło się i zmarło mi na rękach w szpitalu. Po prostu masakra." - napisała kobieta. Od moderatorki otrzymała zbywającą odpowiedź, że to pewnie musiała być starsza ciąża. I tylko tyle.

Inna matka pisała: "Jak to jest z tym płodem? Mam założoną kartę ciąży. Ginekolog nagrał mi na płytę ostatnie badania. Widać główkę...rączki...nóżki... To coś się rusza... Boję się tego widoku jak już dojdzie do akcji".

Kolejna: "Boję się tego widoku, boję się to tak po prostu spuścić do toalety". Na podobne wątpliwości moderatorka odpowiadała: „No niestety, może tak być, że płód do toalety się nie zmieści. Musisz znaleźć na to jakieś rozwiązanie.”

Inna kobieta przyznała: "Gdyby ten mój cud się urodził, miała bym drugiego synka, drugiego faceta, który by mnie na prawdę kochał". Dalej ta sama osoba pyta: "Kochane, to poczucie winy i żal też znikną, czy tak będzie już zawsze?"

Obrońcy życia zawiadomili Prokuraturę Rejonową w Gdyni o podejrzeniu popełnienia przez moderatorki forum przestępstw z art. 152 par. 2 Kodeksu karnego, czyli pomocnictwa w dokonywaniu aborcji.

Akcję poprzedziło założenie grupy modlitewnej, która modli się w intencji każdej kobiety, która zawitała na forum z zamiarem zabicia swego dziecka. Grupa liczy ponad 700 osób.

Jednocześnie uruchomiono internetową petycję do Ministra Sprawiedliwości o walkę ze zorganizowaną przestępczością aborcyjną. Petycję można podpisać TUTAJ.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Reklama

Reklama

Reklama