Aborcjonistki wystraszone?

Internetowe forum prowadzone, by pomagać matkom zabić ich nienarodzone dzieci, od kilku dni jest nieczynne. Oficjalnie z powodów technicznych ("Aktualizacja"). Zbiegło się to jednak w czasie z akcją Fundacji Pro - Prawo do Życia, której przedstawiciel złożył do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez moderatorki forum przestępstwa pomocnictwa przy popełnieniu aborcji.

Forum funkcjonowało pod adresem maszwybor.net. Jego moderatorki zdalnie asystowały przy dokonywaniu aborcji chemicznych. Jak piszą obrońcy życia, była wśród nich Justyna Wydrzyńska, znana z okładki "Wysokich Obcasów" z hasłem "Aborcja jest ok". - Podziemie aborcyjne, o którym mówią feministki, to nikt inny, jak one same - komentują.

Internetowe forum zawierało drastyczne opisy aborcji. Oto parę przykładów z archiwum Fundacji Pro:

"Strasznie... I z traumą. Do szpitala trafiłam z krwotokiem i regularnymi skurczami. Dziecko było żywe. Była próba powstrzymania, nie zadziałała. Dziecko urodziło się i zmarło mi na rękach w szpitalu. Po prostu masakra." - napisała kobieta. Od moderatorki otrzymała zbywającą odpowiedź, że to pewnie musiała być starsza ciąża. I tylko tyle.

Inna matka pisała: "Jak to jest z tym płodem? Mam założoną kartę ciąży. Ginekolog nagrał mi na płytę ostatnie badania. Widać główkę...rączki...nóżki... To coś się rusza... Boję się tego widoku jak już dojdzie do akcji".

Kolejna: "Boję się tego widoku, boję się to tak po prostu spuścić do toalety". Na podobne wątpliwości moderatorka odpowiadała: „No niestety, może tak być, że płód do toalety się nie zmieści. Musisz znaleźć na to jakieś rozwiązanie.”

Inna kobieta przyznała: "Gdyby ten mój cud się urodził, miała bym drugiego synka, drugiego faceta, który by mnie na prawdę kochał". Dalej ta sama osoba pyta: "Kochane, to poczucie winy i żal też znikną, czy tak będzie już zawsze?"

Obrońcy życia zawiadomili Prokuraturę Rejonową w Gdyni o podejrzeniu popełnienia przez moderatorki forum przestępstw z art. 152 par. 2 Kodeksu karnego, czyli pomocnictwa w dokonywaniu aborcji.

Akcję poprzedziło założenie grupy modlitewnej, która modli się w intencji każdej kobiety, która zawitała na forum z zamiarem zabicia swego dziecka. Grupa liczy ponad 700 osób.

Jednocześnie uruchomiono internetową petycję do Ministra Sprawiedliwości o walkę ze zorganizowaną przestępczością aborcyjną. Petycję można podpisać TUTAJ.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

 • MALY
  20.04.2018 15:18
  Dalej ten sam artykuł: OCALENI OD ABORCJI czyli dzieci w rodzinach, w których doszło do aborcji...
  Dzieci często same jakoś "wiedzą" o aborcji w rodzinie. W niektórych przypadkach mówi się im o tym wprost "Miałam z tobą pójść do lekarza, miało cie nie być", w innych zdarza się, że przypadkowo usłyszą dyskusję czy kłótnie rodziców czy usłyszą ich stanowisko wypowiadane w publicznych debatach na ten temat. Będąc dobrymi obserwatorami, widzą i pamiętają, że matka była w ciąży, pojechała do szpitala i wróciła przygnębiona, bez braciszka czy siostrzyczki. Zranienie czy naznaczenie śmiercią może spowodować rozmaite konflikty i trudności. Niewypowiedziany dylemat dziecka ocalonego polega na odkryciu, ze żyje tylko dlatego, że zostało wyselekcjonowae do życia, że było chciane " Żyję, ponieważ byłem chciany. To znaczy, że życie ludzkie ma względną wartość. Żyję, ponieważ ktoś zadecydował, że mnie chce, czyli moje istnienie też ma względną wartość. Moje życie jest ważne i liczy się o tyle, o ile jest ważne w oczach innych ludzi. To jak patrzą na mnie inni ma decydujące znaczenie. Od tego przecież zależy moje życie." Osoba ocalona czuje sie winna za to, że żyje, podczas gdy innym odmówiono prawa do życia
  i narodzenia się. Dzieci ocalone mogą także obciążać siebie winą rodziców. Osoby naznaczone śmiercią rzadko są w stanie określić rzeczywiste źródło swojej winy. "W niezrozumiały sposób uniknąłem wyroku śmierci" - oto mozliwy sposób myślenia narzucający koloryt emocjonalny niepokoju i zagrożenia dzieciom wyselekcjonowanym do życia. Jako osoby dorosłe ludzie ci mogą mieć poczucie, że wyrok śmierci jest nadal w mocy i pewnego dnia zostanie wykonany. Może się ono zamienić w poczucie nieuchronnie grożącej im zagłady. Pojawia się zamieszanie w przeżywaniu znaczenia miłości i troski. Zarówno rodzice jak i lekarze twierdzą i deklarują, że szanują, troszczą się i kochają dzieci. Doświadczenie ocalonych mówi im zupełnie co innego.Sprzeczność ta może prowadzić do lęku i braku zaufania w stosunku do rodziców, lekarzy czy w ogóle w stosunku do dorosłych i autorytetów. Sprawa aborcji może być w rodzinie czymś, o czym każdy wie, ale nikt o tym z nikim nie rozmawia. W rodzinie mogą istnieć nienazwane przekazy - reguły zawierające przesłanie, że rozmawianie o aborcji jest nie dozwolone. Zamiast otwartej komunikacji w rodzinie, dla zachowania jej stabilności, dziecko uczy się trwać w zmowie utrzymywania sekretów. Aborcja upośledza zdolność rodziców do budowania więzi z dziećmi żyjącymi. Nie uwolniony żal po aborcji utrudnia wiązanie się z dziećmi urodzonymi. Często rozwijają się wzorce więzi niestabilnych. Skutkuje to często tym, że dzieci mają skłoność do kurczowego trzymania się rodziców, a w przyszłości nie potrafią się od nich emocjonalnie oderwać. Mają problemy z tworzeniem bliskich związków z innymi - często do starości pozostaja w domu rodziców. Dzieci urodzone po aborcji rodzeństwa mogą stać się "dziećmi zastępczymi". Życie "dziecka zastępczego" bywa w ten sposób obciążone nierealistycznymi oczekiwaniami rodziców. Nieżyjący brat lub siostra może być obecny w życiu dziecka ocalonego w postaci wyimaginowanego towarzysza zabaw. Gdy wartość życia człowieka jest względna i pojawia sie przytłoczenie winą za sam fakt "że żyję", wzrasta ryzyko popełnienia samobójstwa. Samobójstwo można odczytywać jako sposób na kontrolowanie własnego lęku przed zagrożeniem. Nieuchronna groźba zagłady nie jest określona w czasie, zaś popełniając samobójstwo człowiek ma poczucie, że sam decyduje kiedy i jak umrze. Zabicie siebie można również potraktować jako próbę ukarania (albo zadowolenia) rodziców. Jeszcze innym zachowaniem wyrażającym tendencje samobójcze może być tak zwane "flirtowanie ze śmiercią", wystawianie się na najrozmaitsze niebezpieczne sytuacje, zachowania ryzykowne (np. na przykład wspinanie się na wieżowce bez asekuracji- historia Francuza, "człowieka pajaka").
 • MALY
  20.04.2018 15:23
  pro-life.pl/potrzebujesz-pomocy/rekolekcje-dla-osob-z-doswiadczeniem-aborcji
 • Tomaszszcz
  20.04.2018 21:50
  5 NIE ZABIJAJ ! Czemu my nie pamiętamy o dekalogu, 10 przykazaniach danych ludzkości przez Boga! Czemu my o życiu dyskutujemy! Kim jesteśmy! Kim! Nikim! 5 NIE ZABIJAJ !!!
 • Tomasz wolny
  21.04.2018 14:39
  Dla każdego wierzącego katolika aborcja przecież nigdy nie wchodzi w rachubę. Jeszcze 150 lat temu kościół katolicki uznawał ze płód do 42 dnia jest bez duszy (zresztą ta teza pochodzi od religii żydowskiej) i do aborcji nie miał wielkich zastrzeżeń chyba ze były po 42 dniu ciąży. Dzisiaj obowiązuje w religiach chrześcijańskich w islamie, buddyzmie i hinduizmie ze życie zaczyna się w momencie zapłodnienia i dlatego każda aborcja jest zabójstwem. Skoro wszyscy w to wierzą nie rozumiem zgorszenia które powodują jakieś ustawy o aborcji. Do tego nie potrzeba sejmu i ustaw ale przestrzegania nauki kościoła przez każdego wierzącego. Chyba ze ma się wątpliwości do jakości wiary swoich wiernych. Wtedy muszą wydane być ustawy nie tylko zabraniające aborcji ale także dot. np. bezmięsny piątek, przymusowe uczestnictwo w spowiedzi czy tez co niedzielę uczestnictwo we mszy św.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.