Rzym: Władze miasta zamykają usta obrońcom dzieci i rodziny

Z ulic Wiecznego Miasta poznikały plakaty sprzeciwiające się sprzedaży dzieci parom homoseksualnym. Zdaniem włoskiego Instytutu Autodyscypliny Reklamowej treść banerów godziła w poszanowanie swobód i praw obywatelskich. Władze miejskie Rzymu nakazały natychmiastowe usunięcie plakatów, zapowiadając jednocześnie, że prorodzinne stowarzyszenia odpowiedzialne za tę kampanie poniosą również sankcje finansowe od 400 do 2 tys. euro za każdy baner, czyli w sumie do 100 tys. euro. Ocenzurowane plakaty przedstawiały płaczące dziecko w wózku na zakupy oraz dwóch mężczyzn podpisanych zgodnie z homoseksualną nomenklaturą: rodzic 1 i rodzic 2. Obok hasło: „Dwóch mężczyzn nigdy nie będzie matką” #stopmacicydowynajęcia.

Władze miejskie Rzymu nakazały natychmiastowe usunięcie plakatów, zapowiadając jednocześnie, że prorodzinne stowarzyszenia odpowiedzialne za tę kampanie poniosą również sankcje finansowe od 400 do 2 tys. euro za każdy baner, czyli w sumie do 100 tys. euro.

Ocenzurowane plakaty przedstawiały płaczące dziecko w wózku na zakupy oraz dwóch mężczyzn podpisanych zgodnie z homoseksualną nomenklaturą: rodzic 1 i rodzic 2. Obok hasło: „Dwóch mężczyzn nigdy nie będzie matką” #stopmacicydowynajęcia.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • mee...
  25.10.2018 17:55
  W Polsce jest podobnie, jak wszedzie w Europie, a i za oceanem, a, to swiadczy dobitnie, ze bolszewicy maja jedna centrale, ktorej sa podporzadkowane dzialania w poszczegolnych krajach...
 • MareK
  26.10.2018 10:39
  Kto wybieral te wladze?
 • Gg
  26.10.2018 11:15
  Przecież prawo we Włoszech nie pozwala na adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Włoskie ruchy pro life walczą z problemem, który same wymyśliły, że niby geje kupują dzieci na czarnym rynku. Wynika to z niezrozumienia, tamtejsi homoseksualiści walczą o prawo do adopcji biologicznego dziecka jednej z osób przez partnera w przypadku śmierci biologicznego rodzica. Chodzi o to, by uniknąć sytuacji, gdy dziecko przez lata wychowywane jest przez parę homoseksualną a w przypadku śmierci rodzica zamiast zostać jest oddawane do domu dziecka. Zawsze mnie zastanawia czemu ruchy pro life tak często posuwają się do kłamstwa?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.