Schetyna: Związki partnerskie - najwyższy czas je wprowadzić

Rozmowa z Polakami nie zakończy się wraz z wyborami, chcemy, żeby dialog trwał stale; najwyższy czas wprowadzić związki partnerskie - mówił w sobotę lider PO Grzegorz Schetyna.

Schetyna podczas wystąpienia deklarował, że "rozmowa z Polakami nie zakończy się wraz z wyborami". "Chcemy, żeby dialog trwał stale, a wpływ ludzi na władzę nigdy nie ustawał" - mówił.

"Dlatego chcemy, żeby referenda po zebraniu miliona podpisów miały charakter obligatoryjny" - kontynuował.

Zapowiedział, że Koalicja Obywatelska chce też wprowadzenia głosowania przez internet, a także absolutnej jawności "decyzji kadrowych i finansowych państwa".

"Stawiamy na samorząd i decentralizację. Prawa kobiet muszą stać się oczywistością i codziennością, do której nie trzeba nikogo przekonywać" - mówił lider PO.

Schetyna odniósł się też do kwestii związków partnerskich. "W końcu związki partnerskie, najwyższy czas je wprowadzić" - oświadczył szef PO.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • wujek_Olek
  15.07.2019 14:31
  wujek_Olek
  "Związki partnerskie" co najmniej równowarte małżeństwom to następny krok POstępowych i .Nowoczesnych, dalsze kroczki to a) prawo do aborcji do porodu, bo według anglosaskich barbarzyńców człowiekiem jest tylko ten żywcem urodzony (born alive), b) wyzwolenie dziecięcej seksualności no i wtedy dekryminalizacja "orientacji" P, znaczy tzw. pedofilii, c) prawo adopcji dla kochających inaczej włącznie z d) prawem do hodowli potomstwa przy pomocy kupnych komórek jajowych czy plemników i macic do wynajęcia dla panow heterofobów, e) eutanazję na własne życzenie lub życzenie wyższej instancji, np. komitetu centralnego … to już wszystko osiągniecia wielu POstępowych i .Nowoczesnych protestancko-anglosaskich krajów dowolnego prawa w drodze do wspaniałego nowego świata i człowieka, zawsze po trupach tego starego.
 • MSJK
  15.07.2019 21:22
  Boże miej w opiece naszą ojczyznę!
Komentowanie dostępne jest tylko dla .