W. Brytania: Wprowadzenie toalet unisex w szkołach wywołało niepokojące skutki

Rodzice i nauczyciele protestują przeciw wprowadzeniu w szkołach toalet neutralnych płciowo - pisze angielski dziennik "The Mail". Ich wprowadzenie wywołało już niepokojące skutki.

Jak pisze The Mail, zwłaszcza dziewczynki nie czują się w takich toaletach bezpiecznie. Przeciwnie: korzystanie z nich zawstydza je. Efekt jest taki, że ponoszą szkodę na zdrowiu, bo albo nic nie piją w czasie zajęć albo powstrzymują się od korzystania z toalet. Natomiast w czasie miesiączki w ogóle nie przychodzą do szkoły.

- Niepokojące są także psychologiczne efekty u dziewcząt, które nie czują się dość bezpiecznie, by korzystać z mieszanych płciowo toalet - mówi cytowana przez gazetę lekarka rodzinna Tessa Katz.

Rodzice i nauczyciele protestują więc przeciw spełnianiu żądań organizacji transseksualistów. Jak powiedziała jedna z protestujących Stephanie Davies-Arai, szkoły były wprowadzane w błąd przez aktywistów organizacji trans, którzy twierdzili, że niewprowadzenie wspólnych toalet dla chłopców i dziewcząt będzie złamaniem prawa.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg