Zdjęcia ofiar aborcji

Nowa strona, prezentująca zdjęcia dzieci - ofiar aborcji, została umieszczona w internecie.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

 • Michał
  19.10.2011 01:49
  A propos aborcji i obywatelskiego projektu:

  Projekt, nawet podpisany przez 600 tys. obywateli, łatwo idzie skomentowac, że to tylko procent społeczeństwa. Niestety, taka jest prawda, ze każdy moze wmówić, że pod projektem podpisały się babcie słuchające Radia Maryja i chcące zniewolić resztę.

  O wiele lepszym pomysłem moim zdaniem jest Obywatelski Wniosek o Referendum na terenie całęgo kraju. Do tego, żeby wniosek był ważny, wystarczy zebrać 500 tys. podpisów, czyli mniej, niż podpisało się pod projektem ustawy. Wniosek o referendum można odrzucić, ale można wtedy podnieśc protest. Jeśli chodzi o termin, można poczekać nawet do wyborów 2014 - wtedy oprócz kart do głosowania możnaby dać kartę z pytaniem. Zamknie się usta tym, któzy mówiliby o dodatkowych kosztach.
  Pytanie możnaby sformułować np. "Czy Pan/Pani jest za uchwaleniem ustawy całkowicie zakazujacej aborcji?" - to jednak zostawiam bardziej obytym w kwestii prawa.

  Co o tym myślicie? Gość Niedzielny już raz się spisał, zbierająć 600 tys. podpisów - może tym razem również spróbujemy - tym razem z wnioskiem o referendum ws. życia?
 • Jericho
  19.10.2011 08:28
  Jak to bez komentarza??? Rozpowszechnianie informacji na temat czegoś takiego jest po prostu żenujące. Może stworzymy wystawę ze zdjęć szczątków ludzkich po katastrofie smoleńskiej albo po innych tragicznych wypadkach. Oczywiście, ku przestrodze, żeby więcej takie rzeczy nie miały miejsca. Ludzie, zastanówcie się, co wy robicie!!!
 • kazek178
  20.10.2011 21:30
  Link dla lubiących te klimaty pro-life'owców:
  http://www.armyofgod.com
  A tam m.in. pochwała Paula Hill'a - bohatera, którego świat nie był wart - obrońcy prawdziwie aktywnego (!).
 • gut
  21.10.2011 13:38
  Widziałem tez zdjęcia - COŚ POTWORNEGO, jeszcze bardziej będę się modlił w ramach Duchowej Adopcji
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.