Marsz dla Życia i Rodziny we Wrocławiu

Las kolorowych balonów i wesołe okrzyki dzieci. W niedzielę (20 maja) we Wrocławiu odbył się III-i Marsz dla Rodzin.

Wspólne święto rozpoczęto Mszą św. odprawioną przez biskupa Edwarda Janiaka.

Marsz dla Rodzin zakończył się wielkim festynem w ramach Wrocławskiego Święta Rodziny. Wśród radosnych śpiewów i w prawdziwie rodzinnej atmosferze na małych i dużych czekały m.in. pokazy kuglarzy, iluzjonisty, prezentacje Bajkobusu, koncerty zespołów wrocławskich i różnorodne warsztaty. Najmłodsi mogli pomalować twarz, odpocząć w punkcie czytania bajek i namalować swoje rodziny. Dla cyklistów przewidziano znakowanie rowerów. Dodatkową atrakcją imprezy był udział w zabawie piłkarskich mistrzów kraju - piłkarzy WKS Śląsk Wrocław.

«« | « | 1 | » | »»
 • Monika
  22.05.2012 11:23
  Marsz był bardzo radosny i kolorowy, widziałam ze przyszły całe rodziny dziadkowie, rodzice, dzieci, młodzież. Bardzo mi sie to podobało!!! gratulacje dla organizatorów, oby częściej takich imprez promujących wartości rodzinne.
 • mama,siostra,córka
  22.05.2012 12:57
  Bardzo dobry czas,tam było widać życie i radość,cieszę się,że mogłam tam być,jestem za takimi inicjatywami-Rodzina jaka by nie była jest dana i zadana :) Kto w Rodzinie ten nie zginie!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.