Znany aktor-gej przeciw homoadopcji

Brytyjski aktor Rupert Everett stwierdził, że „nie jest w stanie wymyślić niczego gorszego niż dwóch gejów, wychowujących dziecko”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że on sam jest homoseksualistą.

Aktor, znany m.in. z komedii "Mój chłopak się żeni" oraz z "Niebezpiecznych związków", przyznał, że to status gwiazdy pozwala mu na bezkarne wygłaszanie takich opinii. Gdyby powiedział to ktoś inny, zostałby za to – mówiąc w przenośni – powieszony.

- Moja matka nadal pragnie, żebym miał żonę i dzieci. Uważa, że dzieci potrzebują matki i ojca. Zgadzam się z nią. Nie jestem w stanie wymyślić niczego gorszego niż dwóch gejów, wychowujących dziecko – mówi 53-letni Everett, który sam ma homoseksualnego partnera.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.