Ocaliła przyszłą gwiazdę

Georgia Holt, matka piosenkarki Cher, ujawniła w jednym z programów telewizyjnych, że o mało nie abortowała swej sławnej dziś córki.

Gdy jako dwudziestolatka oczekiwała już w klinice aborcyjnej, gdzie się znalazła za namową swej matki, w ostatnim momencie rezygnowała z zamiaru uśmiercenia swego dziecka.

Holt, która w tamtym czasie rozstała się z mężem, urodziła Cher w 1946 roku jako samotna matka i oddała tymczasowo dziecko do sierocińca. Dziewczynką opiekowały się tam katolickie zakonnice.

Tymczasem Cher, która, jak się okazuje, żyje dzięki odważnej decyzji matki, jest radykalną zwolenniczką aborcji. Popiera czołowego giganta aborcyjnego Planned Parenthood, a w ubiegłym roku na Twitterze życzyła republikańskiemu obrońcy życia Toddowi Akinowi, sprzeciwiającemu się zabijania dzieci będących wynikiem gwałtu, aby został zgwałcony przez nosiciela HIV/AIDS.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, CHER

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.