"Ukręcał dzieciom głowy"

Przypadek Kermita Gosnella, który został niedawno uznany winnym zabójstw dzieci urodzonych żywo podczas wykonywanych przez niego tzw. późnych aborcji, nie jest odosobniony - alarmują obrońcy życia z USA. Na dowód przedstawiają film z wypowiedziami trzech byłych pracownic innej kliniki aborcyjnej.

Według jednej z nich, na 20 tzw. późnych aborcji przeprowadzanych dziennie, troje czy czworo dzieci rodziło się żywe. Widać było, że oddychają. W takiej sytuacji aborter gołymi rękami ukręcał im głowy albo dusił, uciskając palcem tchawicę i wkładając je do worków na śmieci. W filmie nie pada nazwa kliniki, ponieważ w jej sprawie prowadzone jest obecnie śledztwo.

Oto film z wypowiedziami byłych pracownic kliniki w języku angielskim. Uwaga: przedstawione w nim treści są drastyczne.

Life Dynamics Inc Abortion Clinic Employees -- "Babies born alive daily."

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.