„Jeden z nas” w Rumunii

Prawosławny patriarchat Rumunii zachęca do aktywnego włączenia się w europejską inicjatywę obrony życia „Jeden z nas”.

Akcja ma być promowana we wszystkich parafiach należących do patriarchatu, a także w prawosławnych wpólnotach i stowarzyszeniach działających na terenie całego kraju. „W obliczu ataków na ludzkie życie nikt nie może pozostać obojętny” – podkreśla się apelu patriarchatu, wskazując na ogromne znaczenie tej obywatelskiej inicjatywy.

Więcej informacji o akcji : www.jedenznas.pl.

«« | « | 1 | » | »»
  • Erka
    19.05.2013 23:17
    W Rumunii już raz zakazano aborcji i antykoncepcji - tyle, że zamiast utopii zaczęło się masowe porzucanie dzieci, gdyż rodziców nie byo stać na ich utrzymanie. Ten kraj do dziś boryka się z konsekwencjami, czyli setkami dzieci w przepełnionych domach dziecka.
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.