Aborcja z werwą

Orlen rozpoczął akcję promocyjną "Polacy z werwą". Zaprosił do niej lekarza, odpowiedzialnego za zabijanie dzieci nienarodzonych – informuje Fundacja Pro – Prawo do życia.

Jak pisze serwis stopaborcji.pl, akcja ma promować Polaków i ich potencjał. Internauci, z pomocą jury, mają wskazać najbardziej obiecujących, młodych Polaków, stojących u progu międzynarodowej kariery. Do jury zostali zaproszeni ludzie, którzy, zdaniem Orlenu, karierę międzynarodową już zrobili. W dziedzinie "Medycyna" członkiem jury został Mirosław Wielgoś, kierownik Kliniki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, człowiek odpowiedzialny za zabijanie w tej placówce dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną - piszą obrońcy życia.

- Akcja ma oczywiście promować przede wszystkim Orlen i skłaniać Polaków do zakupów w tej firmie. Być może orlenowscy spece od marketingu nie znali aborcyjnej karty Mirosława Wielgosia. Być może nie dotarło do nich, że zdecydowana większość Polaków jest przeciwna aborcji. Daliśmy Orlenowi szansę aby wycofał się z promowania aborterów. Liczymy na reakcję Zarządu. Jeśli jej nie będzie, rozpoczniemy akcję „Aborcja z Werwą", która pokaże Polakom kogo i co promuje Orlen – zapowiada szef Fundacji Pro Mariusz Dzierżawski.

«« | « | 1 | » | »»
 • arte
  08.08.2013 16:13
  Fundacja Pro to jakaś sekta szkalująca ludzi. Na miejscu pana prof. dawno wytoczyłabym im proces. To paranoicy. Prof. jest zasłużonym lekarzem, wspaniałym położnikiem. Fundacja Pro to grupa fanatyków. Skoro tak i przeszkadza legalna aborcja, to dlaczego nie wydadzą broszurki o zespole Downa, nie prowadzą poradnictwa dla rodziców. Najprościej jest szkalować innych i paraliżować pracę szpitala. Kiedy widzę pana Dzierżawskiego , czytam jego mądrości robi się mi niedobrze.
 • kochana
  10.08.2013 19:56
  Jak nie zmienią zdania to zacznę "reklamować"
  ich stacje aby tam nie kupowali paliwa.
  Jestem za zmiano nazwy tego szpitala,to co się tam dokonuje nie zgadza się z nauką Pisma Świętego
 • saherb
  11.08.2013 15:33
  Tak naprawdę to wszystkie stacje benzynowe wielkich koncernów należałoby bojkotować, bo sprzedają tam pornografię i prezerwatywy. Ja mimo wszystko tankuję na Orlenie bo mają dobre paliwo, a moje pieniądze (podatki) zostaną w Polsce i polski pracownik będzie miał pracę.
 • MacBlacker
  14.08.2013 08:53
  Nigdy werwy nie tankowałem, to ręki do tego świństwa nie przyłożyłem.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.