Gwiazdor, zanim tragicznie zginął, zagrał w niezwykłym filmie

Tragicznie zmarły w wypadku samochodowym gwiazdor „Szybkich i wściekłych” Paul Walker krótko przed śmiercią zagrał w filmie, promującym wartość ludzkiego życia.

Obraz, który nie wszedł jeszcze na ekrany, nosi tytuł „Hours” (Godziny). Akcja dzieje się w Nowym Orleanie. Córeczka bohatera, granego przez Walkera, rodzi się 5 tygodni przed terminem. Nie jest w stanie samodzielnie oddychać. Wspomaga ją specjalistyczna aparatura. Jednak w miasto uderza huragan Katrina. Szpital traci zasilanie. W opustoszałym gmachu zostaje tylko nowo narodzone maleństwo i jego tata, który ryzykując własne życie, siłą swych mięśni napędza respirator.

Paul Walker zginął niedawno w wypadku samochodowym w Santa Clarita w Kalifornii. Porsche, którym jechał z przyjacielem, uderzyło w drzewo, minutę później doszło do pożaru i wybuchu. Zakleszczonych w zgruchotanym mężczyzn nie udało się na czas wydobyć.

A oto zwiastun filmu pt. „Godziny”.

MOVIECLIPS Trailers Hours Official Trailer #1 (2013) - Paul Walker Movie HD

«« | « | 1 | » | »»
 • jadzisiaj
  10.12.2013 10:15
  Paul Walker:

  I’m a Christian now. The things that drove me crazy growing up was how everyone works at fault-finding with different religions. The people I don’t understand are atheists. I go surfing and snow boarding and I’m always around nature. I look at everything and think, ‘Who couldn’t believe there’s a God? Is all this a mistake?’ It just blows me away.

  http://hollowverse.com/paul-walker/
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.