Sprawdź swego kandydata do PE!

Europejska Federacja Ruchów Obrony Życia "Jeden z Nas" w każdym z 28 krajów UE zadaje pytania kandydatom do PE o ich stosunek do życia ludzkiego.

Wyniki tych ankiet są opublikowane w Internecie. Dzięki temu można sprawdzić, jakie poglądy w istotnych kwestiach moralno-politycznych mają poszczególni kandydaci.

- Św. Jan Paweł II w 1983 roku w Częstochowie powiedział: „Sto­sunek do daru życia jest wykład­nikiem i pod­sta­wowym sprawdzianem aut­en­ty­cznego sto­sunku człowieka do Boga i do człowieka, czyli wykład­nikiem i sprawdzianem aut­en­ty­cznej religi­jności i moralności.” My, jako wyborcy mamy prawo wiedzieć, czy osoby, które będą nas reprezentować w Brukseli szanują i będą chcieli chronić tych najbardziej bezbronnych - piszą organizatorzy akcji.

Odpowiedzi kandydatów zostały opublikowane i są sukcesywnie uzupełniane na specjalnie przygotowanych stronach internetowych - w Polsce na stronie wybory.jedenznas.pl.

- Zapraszamy do zapoznania się z wynikami - mamy nadzieję, że one pomogą Państwu w podjęciu decyzji na kogo oddać swój głos! - piszą obrońcy życia.

Z załączeniu plik .PDF z ankietą kandydata PO Jarosława Wałęsy. Zaskakujący?

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Reklama