Powiedzieli: albo matka, albo dziecko

Materiał TVP Info z 31 maja br., a więc jeszcze sprzed wybuchu afery medialnej, w wyniku której zwolniony został prof. Chazan: poważnie chora ciężarna Ukrainka, której w rodzinnym kraju postawiono przed ultimatum: albo dziecko, albo pani, znalazła pomoc w Szpitalu św. Rodziny w Warszawie. Zarówno ona jak i jej córeczka zostały otoczone opieką.

"Swietłana nie ma jednak szans, żeby NFZ za nią zapłacił. – Są takie sytuacje, kiedy sprawy finansowe powinny zejść na drugi plan. To jedna z takich sytuacji – podkreśla dr Paweł Kubik."

To nie przypadek, że w trudnym położeniu pani Swietłana otrzymała pomoc właśnie w szpitalu kierowanym przez prof. Chazana. Tam gdzie się nie zabija, tam można uzyskać faktyczne wsparcie. Gdyby prześladowcom pana profesora rzeczywiście zależało na dobru kobiet, nigdy nie zabraliby się za niszczenie kierowanej przez niego placówki.

Materiał filmowy można obejrzeć TUTAJ.

Profil, na którym można pomóc Swietłanie i Jej Córeczce tutaj.

«« | « | 1 | » | »»
 • jajko54
  15.08.2014 09:21
  piękna historia !

  dla przypomnienia pierwszej aborcji tych narodzonych i nie narodzonych dokonał sam Bóg, w biblii podczas potopu "usunął" niechcianych ludzi na dość dużą skalę, zostawił tylko tych którzy byli dla niego wygodni

  w biblii tak jest napisane to musi być prawda
 • Piotr
  15.08.2014 13:51
  @jajko54 A od kiedy człowiek ma wchodzić w rolę Boga decydując o życiu lub śmierci drugiego człowieka?
 • Tadeusz
  15.08.2014 15:25
  Jajko54, ty rzeczywiście chcesz być mądrzejsze od kury. Gdyby usłuchali Boga, to nie tylko Noe budowałby arkę... A gdyby Bóg robił tak jak piszesz, to Jaruzelski zmarłby tuż po wojnie, nie wspominając o innych. Ale sposób myślenia Stwórcy nie jest taki jak Jajka54 i jego podobnym oskarżycielom Boga.
 • izka
  16.08.2014 09:57
  jajko54 - potop to nie usunięcie ludzi przez Boga, każdy człowiek ma wolną wolę i może wybierać między dobrem i złem. Musi jednak pamiętać o konsekwencji swoich czynów, więc wybierając zło, tak jak ludzie sprzed potopu, nie słysząc głosu Boga, sam skazuje się na taki los, na zagładę doczesną i/lub wieczną... A żeby usłyszeć Boga, trzeba otworzyć serce na Jego głos!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Autopromocja