Skandaliczna propedofilska konferencja

Uczestnicy konferencji w Baltimore, wśród których byli naukowcy z renomowanych uczelni, zgodzili się w większości, że skoro dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody na seks, to powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody!

- Nawet jako oficer śledczy, gdy zajmowałem się przypadkami samobójstw, zabójstw i innych aktów przemocy, nigdy nie doświadczyłem takiego poziomu duchowej opresji i zła, jak na tej sali - stwierdził obecny tam Matt Barber, wiceprzewodniczący prorodzinnej organizacji Liberty Counsel Action.
- Ci specjaliści od zdrowia psychicznego, aktywiści pro-pedofilscy i homoseksualiści potrafili tak niefrasobliwie - prawie w lekceważący sposób - dyskutować o gwałcie na dziecku - mówił wyraźnie poruszony Barber. Dodawał, że dla opisania „piękna” aktu pedofilskiego „uczeni” używali „kwiecistego i eufemistycznego języka oraz quasi-naukowych określeń”.
Organizacja B4U-ACT była sponsorem spotkania w Baltimore, w którym udział wzięli pro-pedofilscy działacze i specjaliści od zdrowia psychicznego. Dyskutowano na temat atrakcyjności seksualnej dzieci i zastanawiano się, w jaki sposób można doprowadzić - podobnie jak w przypadku homoseksualizmu - do wykreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA).
Wśród dyskutantów znaleźli się m.in.: Fred Berlin z Johns Hopkins University School of Medicine, Renee Sorentino z Harvard Medical School, John Sadler z University of Texas Southwestern Medical Center i John Breslow z London School of Economics and Political Science.
Głos zabrało około 50 osób. Prawie wszyscy paneliści zgodzili się, że pedofile są „niesprawiedliwie piętnowani i demonizowani przez społeczeństwo” i że „dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody” na seks z osobą dorosłą, dlatego powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody. Uznali, że Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne ignoruje fakt, iż pedofile „żywią uczucia miłości do dzieci”. Tę „miłość” można ich zdaniem porównać do zafascynowania heteroseksualnego dorosłych osób, jak również do zafascynowania homoseksualnego. Dlatego - argumentują - APA winna zmienić klasyfikację zaburzeń psychicznych, wykreślając z niej pedofilię.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| PEDOFILIA

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.